20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024

R-Online Biznes

R-Online BiznesBankowość internetowa oferowana przez Raiffeisen Bank Polska wciąż się rozwija. W ostatnim czasie bank zaproponował swoim klientom firmowym nową wersję serwisu R-Online Biznes, z odświeżonym wizerunkiem i zmodernizowaną funkcjonalnością.
Firmy korzystające z serwisu R-Online Biznes mają do swojej pełnej dyspozycji nową wersję systemu, w której znalazły się zupełnie nowe funkcje i usprawnienia, ułatwiające życie klientom. Najbardziej widoczną zmianą w serwisie jest szata graficzna, która może zostać dopasowana do indywidualnych wymagań użytkowników. Klienci R-Online Biznes klikając na opcję „Dostosuj pulpit” mają możliwość rozplanowania układu ikon, według własnego uznania. Ikony te kierują do najczęściej stosowanych przez użytkownika funkcji.
Dzięki możliwości ich grupowania, obsługa produktów bankowych jest prosta i intuicyjna dla każdego klienta. Według statystyk prowadzonych przez Raiffeisen Bank Polska już niemalże 70% klientów wystawa gwarancje i akredytywy za pośrednictwem systemu R-Online Biznes.
Przyczyną podjęcia jakichkolwiek działań dotyczących zmiany wyglądu i funkcjonalności serwisu, były zgłaszane przez samych klientów uwagi. Potrzebowali oni od systemu bankowości internetowej większej elastyczności, jeśli chodzi o indywidualne profilowanie własnego systemu transakcyjnego. Dziś R-Online Biznes Raiffeisen Banku ma wiele usprawnień, które zdecydowanie przyczyniły się do zwiększenia funkcjonalności bankowości dla firm w tym oto banku.
Klienci korzystający z R-Online Biznes mogą samodzielnie zaprojektować własną stronę bankową. System zyskał nową jakość i wygląd, dostosowany do wymogów samych klientów. R-Online Biznes pozwala na przejrzenie w formie graficznej lub w tabelach, historycznych kursów walut dostępnych w systemie bankowym. Zmianie uległy nie tylko strony użytkowników serwisu bankowości internetowej, ale zmienił się ogólny wygląd całego systemu, łącznie z logowaniem użytkowników.
Klienci korzystający z serwisu mają o wiele łatwiejszy dostęp do takich modułów jak „Narzędzia”, czy też „Wiadomości”, co pozwala na oszczędność czasu. Oba moduły zostały umieszczone wraz z innymi ikonami w prawym, górnym rogu ekranu. W jednym miejscu użytkownicy mogą śledzić aktualne, średnie kursy walut Narodowego Banku Polskiego.
W dzisiejszych czasach wiele transakcji firmowych odbywa się z wykorzystaniem elektronicznych platform. Stąd też wyraźnie wzrasta znaczenie serwisu R-Online Biznes. Firmy mogą za jego pośrednictwem zlecić wykonanie transakcji i śledzić status jej realizacji. To tylko niektóre z wielu opcji systemu bankowości Raiffeisen Banku dla firm.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Raiffeisen Bank