27.7 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościR-Mobile najlepszym projektem według Gazety Bankowej

R-Mobile najlepszym projektem według Gazety Bankowej

Aplikacja R-Mobile otrzymała nagrodę główną w prestiżowym konkursie Gazety Bankowej “Najlepszy Projekt Informatyczny 2005” w kategorii Projekt bankowości elektronicznej oraz e-finansów. Kapituła Konkursu, który został zorganizowany po raz czwarty, szczególnie doceniła nowatorską technologię, na jakiej bazuje R-Mobile.
Aplikacja R-Mobile pozwala Klientom elastyczne zarządzać posiadanymi produktami bankowymi za pośrednictwem telefonu komórkowego dowolnego operatora bez konieczności kontaktowania się z Centrum Telefonicznym czy wizyt w oddziałach. R-Mobile Raiffeisen Bank Polska S.A. to pierwszy w Polsce serwis umożliwiający pełny dostęp do usług bankowych za pomocą telefonu komórkowego dowolnego operatora w oparciu o technologię Java 2 MicroEdition i GPRS.
Dzięki serwisowi korzystanie z usług Banku jest:
Wygodne – dostęp 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca na świecie w zasięgu działania Twojego telefonu komórkowego.
Łatwe – prosta w obsłudze aplikacja umożliwia wykonywanie operacji na kontach, lokatach, kredytach i kartach w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Czytelne menu sprawia, że dostęp do usług jest łatwiejszy niż za pomocą SMSów.
Bezpieczne – system zabezpieczeń zapewnia pełną ochronę nawet w przypadku utraty Twojego telefonu. Dostęp do operacji wymaga też podania osobistego numeru RPIN.
Dostęp do systemu – z serwisu bankowości bezprzewodowej mogą korzystać wszyscy Klienci Raiffeisen Bank Polska posiadający telefon komórkowy obsługujący technologię Java oraz GPRS i współpracujący z R-Mobile. Aby uruchomić serwis R-Mobile, nie są potrzebne dodatkowe dokumenty, wystarczy skontaktować się z Centrum Telefonicznym lub odwiedzić oddział Banku. Serwis aktywowany jest natychmiast, a dostęp możliwy po nadaniu kodu RPIN.
źródło: Raiffeisen Bank Polska – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Raiffeisen Bank Polska