16.4 C
Warszawa
środa, 12 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościPrzenieś kartę z Deutsche Bankiem

Przenieś kartę z Deutsche Bankiem

Deutsche Bank oferuje swoim klientom możliwość korzystania z karty kredytowej bez ponoszenia jakichkolwiek opłat, przez cały okres jej ważności. To nie jedyne udogodnienia, które zaplanował Deutsche Bank dla klientów w ramach nowo ogłoszonej promocji. Oprócz tego, każdy klient, który zdecyduje się na przeniesienie swojego zadłużenia z innego banku do Deutsche Banku, otrzyma dla przeniesionego salda atrakcyjne, niskie oprocentowanie. Ma ono wynieść zaledwie 7,99% w skali roku.
Darmowe korzystanie z karty kredytowej w Deutsche Banku jest obwarowane pewnymi założeniami. Otóż, podstawowym warunkiem ku temu, aby bank zrezygnował z pobierania opłat za wydanie i korzystanie z karty przez cały okres jej ważności, jest dokonanie co najmniej jednej transakcji w ciągu 30 dni od daty aktywowania karty. Nie ma przy tym znaczenia, na jaką kwotę będzie ta transakcja opiewać.
Promocja pod hasłem „Przenieś kartę”, która pozwala na wygodną zmianę banku, w którym klient posiada limit zadłużeniowy na karcie, trwa do 31 grudnia 2011 roku. Objęła ona swym zasięgiem karty kredytowe Deutsche Bank Silver i Deutsche Bank Gold. Do promocji włączono również karty partnerskie Deutsche Bank Premium Club. Promocyjne oprocentowanie przeniesionego do Deutsche Banku zadłużenia, w wysokości 7,99% w skali roku, będzie obowiązywało wyłącznie do 31 marca 2012 roku. Bank stawia przy tym warunek, że nowy klient musi spłacić zadłużenie karty z innego banku dokonując przelewu z rachunku karty kredytowej Deutsche Banku. Warto podkreślić, że przy tym przelew jest zwolniony z prowizji.
Decydując się na skorzystanie z oferty na kartę kredytową Deutsche Banku Premium Club, już na starcie klient otrzyma dodatkową, podwójną liczbę punktów. W przypadku karty kredytowej Silver może on liczyć na 3000 punktów w programie Premium Club, a korzystając z oferty na kartę Gold – 4000 punktów. Punkty wpływają na konto w programie premiowym Deutsche Banku klienta od razu po dokonaniu pierwszej transakcji tą kartą. Promocja obejmująca dodatkowe punkty premiowe w programie lojalnościowym potrwa od 15 października do 31 grudnia 2011 roku.
Bank zachęca klientów do skorzystania ze swoich kart kredytowych także i tym, że posiadają one bogaty pakiet ubezpieczeń. Ich posiadacze mogą na dodatek skorzystać z szerokiego zakresu usług dodatkowych. Między innymi, wśród ubezpieczeń oferowanych łącznie z kartą kredytową Deutsche Banku są:

  • Darmowy pakiet ubezpieczeń turystycznych „Bezpieczna Podróż,
  • NNW,
  • Zwrot kosztów leczenia,
  • Pomoc Assistance,
  • Ochrona w przypadku utraty lub opóźnienia w dostarczeniu bagażu,
  • Ochrona w przypadku odwołania lotu,
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej,
  • Pakiet „Bezpieczna Karta”,
  • Pakiet „Gwarancja Spłaty”.

Źródło: Deutsche Bank