27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościProgram przyszłość z gwarancją

Program przyszłość z gwarancją

GE Money Bank oferuje swoim klientom “Program przyszłość z gwarancją”, który to umożliwia uzyskanie dodatkowej, rocznej gwarancji na sprzęt RTV/AGD jak i komputerowy, która odpowiada gwarancji producenta i obowiązuje po jej wygaśnięciu. Program dotyczy towarów zakupionych na raty w ramach Kredytu NonStop. GE Money Bank, jako pierwszy na polskim rynku wprowadził pilota Programu już w listopadzie 2004 roku, i wobec bardzo pozytywnego przyjęcia przez klientów, od marca tego roku oferuje go na szeroką skalę.
“Program przyszłość z gwarancją” powstał w wyniku współpracy GE Money Banku z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeniowym Ergo Hestia S. A. oraz Europ Assistance Polska Sp. z o. o. Jest to dobrowolne ubezpieczenie, zobowiązujące ubezpieczyciela do pokrycia kosztów napraw sprzętu w takim zakresie, w jakim poniósłby producent danego sprzętu, gdyby naprawa miała miejsce w okresie gwarancyjnym. Ubezpieczenie Ergo Hestii obejmuje koszty napraw oraz oryginalnych części zamiennych w następstwie awarii mechanicznych i elektrycznych ubezpieczonego sprzętu gospodarstwa domowego oraz sprzętu komputerowego.
Jeżeli usunięcie awarii nie jest możliwe, Klient może liczyć na wypłatę odszkodowania w wysokości ceny zakupu towaru. Ubezpieczenie Ergo Hestii jest oferowane klientom, którzy dokonują zakupu sprzętu w ramach pierwszej transakcji obciążającej rachunek kredytu odnawialnego “NonStop”, Jest uniwersalne i obejmuje wszystkie marki i typy sprzętu. Podobne programy od lat funkcjonują w Europie Zachodniej i cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów.
Ochrona oferowana w ramach “Programu przyszłość z gwarancją” obejmuje sprzęt przez okres jednego roku po upływie właściwej gwarancji producenta. Procedura zgłaszania oraz likwidacji szkody jest bardzo prosta – wystarczy jeden telefon do Centrum Alarmowego Europ Assistance, które przyjmuje zgłoszenie awarii, zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z naprawą oraz kieruje sprzęt do naprawy w autoryzowanych serwisach.
Klienci nie muszą martwić się zatem organizacją naprawy, a całość transakcji jest rozliczana bezgotówkowo.
Przystąpienie do Programu jest proste – wystarczy deklaracja przystąpienia złożona w momencie zawierania umowy kredytowej w punkcie sprzedaży. Koszty ubezpieczenia doliczane są automatycznie do rat i są niewielkie – wynoszą od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie.
źródło: GE Money Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: GE Money Bank