23.6 C
Warszawa
niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaAktualnościPożyczka z gwarancją najniższej raty – gdzie ją otrzymać?

Pożyczka z gwarancją najniższej raty – gdzie ją otrzymać?

Pożyczka z gwarancją najniższej raty – gdzie ją otrzymać?Pożyczki gotówkowe są udzielane w bankach na dowolny cel kredytowy. Klient nie musi nawet informować banku, na co wyda pieniądze pochodzące z pożyczki. Jest to wygodna forma finansowania wszelkich planów i celów klientów, aczkolwiek za taki komfort trzeba więcej zapłacić. Pożyczki gotówkowe są bardzo wysoko oprocentowane, zwłaszcza, jeśli porównamy je do produktów hipotecznych.

Podczas poszukiwania najlepszej, czyli najtańszej pożyczki gotówkowej, klienci chodzą od banku do banku i sprawdzają, jakie warunki finansowe są im w stanie zaoferować poszczególne instytucje. Alior Bank postanowił uprościć cały proces poszukiwania pożyczek spełniających oczekiwania klientów. Gwarantuje on, że rata pożyczki gotówkowej zaciągniętej w Alior Banku będzie niższa, od oferowanej w innej instytucji finansowej. Dzięki takiej gwarancji klient może mieć pewność, że podejmuje zdecydowanie najlepszą decyzję pożyczkową.

Alior Bank nie pobiera prowizji za udzielenie pożyczki, a środki finansowe trafiają w ręce klienta w ciągu nawet jednego dnia. Wygodne jest także i to, że w razie potrzeby czy zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, pożyczkobiorca ma możliwość zawieszenia spłaty rat bezpłatnie, maksymalnie na okres 3 miesięcy. Jeśli pożyczka opiewa maksymalnie na 150 tys. zł, klient uzyska ją z Alior Banku bez poręczycieli czy ustanawiania innych zabezpieczeń.

Jeśli klient będzie chciał skorzystać z oferty pożyczkowej Alior Banku i cieszyć się na pewno najniższą ratą pożyczki na rynku, musi najpierw przedstawić w banku symulację innej pożyczki. Przed skorzystaniem z pożyczki Alior Banku klient udaje się więc do innego banku i pobiera w nim ofertę na pożyczkę. Alior Bank po dostarczeniu formularza informacyjnego z innego banku, który został przygotowany zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim, przebija ofertę konkurenta, proponując tym samym klientowi lepsze warunki pożyczkowe. Generalnie, Alior Bank proponuje klientom niższe raty pożyczkowe, ale ten sam okres kredytowania i kwotę zobowiązania, co banki konkurencyjne.

Formularz dostarczany do Alior Banku z innej instytucji pożyczkowej musi bezsprzecznie potwierdzać warunki wnioskowanej przez klienta pożyczki gotówkowej. Musi podawać jej wysokość, oprocentowanie, RRSO, wysokość ubezpieczenia oraz harmonogram spłaty rat.

Oferta na pożyczkę z najniższą ratą obowiązuje w Alior Banku od 1 kwietnia 2012 roku.

Sprawdź ofertę kredytów i pożyczek gotówkowych. Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.