24 C
Warszawa
środa, 24 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościPożyczka gotówkowa w Alior

Pożyczka gotówkowa w Alior

Pożyczka gotówkowa w Alior27 marca bieżącego roku w polskiej telewizji mogliśmy zobaczyć premierę reklamy Alior Banku, który w chwili obecnej rozpoczyna promowanie nowej Pożyczki Gotówkowej. Kampania telewizyjna, która wystartowała w ubiegłą niedzielę, obejmuje 15-sto oraz 30-sekundowe spoty reklamowe, noszące tytuł „Miniaturator”. Reklamy telewizyjne Alior Banku z założenia mają być emitowane w głównych stacjach telewizyjnych, o zasięgu ogólnopolskim. Wśród wybranych stacji znalazły się: TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, TVN7, TV4, Polsat a także stacje tematyczne: Polsat2, Polsat Sport, Polsat Film, Superstacja, AXN, Comedy Central, TVN 24, TVN Turbo, Puls, czy Tele5.
Stacje tematyczne są bardzo dobrze dopasowane do grupy docelowej, do której kieruje swoją nową ofertę pożyczkową Alior Bank. Dodatkowo bank pokusił się o promocję na kanale YouTube w Internecie, gdzie również można obejrzeć jego spot telewizyjny. Kampania promocyjna jest szeroko zakrojona. Alior Bank zdecydował się na skorzystanie nie tylko z telewizji jako medium kampanii, ale również z komunikacji internetowej i prasowej. Wykorzysta w toku prowadzenia działań promocyjnych także masowy mailing bezadresowy, w liczbie około 2 mln sztuk.
Kampania promocyjna pożyczki gotówkowej w Alior Banku potrwa do końca czerwca bieżącego roku. Najważniejszym punktem reklamy jest „drobna rata 22 zł za każde 1000 zł pożyczki”. Alior Bank przygotował dla emerytów i pracowników sfery budżetowej ofertę specjalną na pożyczkę gotówkową.
Godna uwagi jest prowadzona kampania on-line przez bank, która objęła swym zasięgiem największe polskie portale, tj. Onet, WP, Interia, o2, czy też Gazeta.pl. Dodatkowo, bank zdecydował się na umieszczenie reklam w sieciach reklamowych i odpowiednio dobranych pod względem kontekstu, serwisach tematycznych. Wszystkie reklamy, które znalazły się w Internecie, prowadzą do dedykowanej, specjalnie wykonanej na potrzeby kampanii, strony internetowej www.pozyczka.aliorbank.pl.
Na wskazanej stronie internetowej potencjalni klienci zainteresowani pożyczką gotówką w Alior Bank mogą uzyskać informacje nie tylko o samej ofercie banku, ale również skorzystać z kalkulatora wyliczającego raty. Dzięki tej aplikacji użytkownicy będą mogli szybko i bezproblemowo sprawdzić, ile wynosi minimalna rata dla wybranej kwoty pożyczki i założonego okresu jej spłaty.
Kampania promocyjna Pożyczki gotówkowej Alior Bank zakłada również oznakowanie witryn oddziałów i wszelkich placówek partnerskich banku specjalnie zaprojektowanymi materiałami promocyjnymi. Bank idzie nawet o krok dalej, wyświetlając informacje o swojej ofercie na monitorach LCD w swoich oddziałach i na ekranach bankomatów.
Ciekawą propozycją pożyczkową jest akcja „Rozlicz PIT z Alior Bank za darmo”. W jej ramach klient może zaciągnąć pożyczkę na opłacenie rocznego podatku dochodowego, bez konieczności uiszczania prowizji za jej udzielenie.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Alior Bank