22.4 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościPoszerzamy ofertę Banku BPH

Poszerzamy ofertę Banku BPH

W dniu dzisiejszym zostały dodane kolejne nowe produkty finansowe w serwisie bankowynet.pl. Tym razem została poszerzona oferta Banku BPH, w której to znalazły się takie produkty jak:
Aż cztery nowe konta osobiste: Sezam, Sezam MAX, Złoty oraz Srebrny Sezam. Posiadacze konta SEZAM MAX mogą wypłacać gotówkę (bez konieczności płacenia prowizji) w dowolnym bankomacie na terenie naszego kraju! Właściciele pozostałych kont mogą korzystać z sieci bankomatów BPH (720) oraz EURONET (430). Konta w Banku BPH to także wysokie oprocentowanie – oraz limit debetowy w saldzie konta. Osoby, które skorzystają z oferty Banku BPH – nie zapłacą także za wykonywane przelewy (wykonywane przez Internet, WAP, SMS).
Kategoria karty kredytowe została zasilona o trzy nowe produkty: Visa Credit Gold, Visa Credit Silver oraz Bursztynową Kartę Kredytową. Pośród tej oferty każdy znajdzie kartę, która spełni jego oczekiwania. Osoby korzystające z kart kredytowych Banku BPH mogą cieszyć się z bardzo długiego, bo aż 55 dniowego kredytu bez odsetek!
Kredyt gotówkowy – to propozycja dla wszystkich, którzy szybko potrzebują pieniędzy! Teraz w promocji oprocentowanie tylko 9,9%! Aby skorzystać z pożyczki nie potrzeba poręczycieli, wystarczy 500 zł dochodu netto miesięcznie. Spłatę kredytu można rozłożyć nawet do 48 miesięcy! Pożyczka od ręki to świetna propozycja na zbliżające się święta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą Banku BPH.
Robert Górecki
Serwis Finansowy bankowynet.pl
sprawdź ofertę: Bank BPH