14.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościPonad 4 tys. Klientów systemu BusinessNet

Ponad 4 tys. Klientów systemu BusinessNet

Liczba Klientów korzystających z BusinessNet, systemu bankowości internetowej dla korporacji Banku BPH, przekroczyła 4 tysiące. Równocześnie znacznie poszerzyło się grono użytkowników systemu – ich liczba sięga 23 tysiące. BusinessNet jest w ofercie Banku BPH od czerwca 2004 roku. Od tego czasu Klienci wykonali za jego pośrednictwem blisko 14 milionów transakcji. Do systemu podłączonych jest obecnie ponad 85 tysięcy rachunków.
BusinessNet jest sukcesywnie rozbudowywany oraz modyfikowany. Od września br. system jest dostępny w trzech pakietach: Light, Basic i Professional. Ideą podziału funkcjonalnego był dynamiczny rozwój zakresu oferowanych usług oraz potrzeba jak najlepszego dostosowania funkcjonalności do oczekiwań różnych grup Klientów. Pakiety – dostępne w polskiej, angielskiej i niemieckiej wersji językowej – zawierają zróżnicowane funkcjonalności systemu, dostosowane do oczekiwań i typów wykonywanych przez Klienta operacji.
BusinessNet – pierwszy w Polsce tak nowoczesny portal finansowy – umożliwia Klientom błyskawiczny dostęp do produktów i usług bankowych, a także kontakt z Bankiem przez szybkie i bezpieczne kanały komunikacji.
BusinessNet dzięki bogatemu zapleczu narzędzi, które usprawniają pracę, oraz rozbudowanemu serwisowi komunikacyjnemu pozwala efektywnie zarządzać całym przedsiębiorstwem z dowolnego miejsca na świecie.
źródło: Bank BPH – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank BPH