20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościPolisa oszczędnościowa PKO BP

Polisa oszczędnościowa PKO BP

Polisa oszczędnościowa PKO BPPKO BP oferuje swoim klientom możliwość wypracowania wysokiego zysku ze zgromadzonych oszczędności. W swojej ofercie bowiem bank posiada po raz kolejny specjalną Polisę Oszczędnościową, będącą produktem ubezpieczeniowo-depozytowym. Oszczędności zgromadzone przez klienta na takiej polisie są oprocentowane w skali roku na 4,05%. Odpowiada to standardowej lokacie oprocentowanej na poziomie 5%. Zysk z Polisy Oszczędnościowej jest gwarantowany, dlatego też klient nie ponosi żadnego ryzyka utraty swojego kapitału.
W poprzednich czterech edycjach Polisy Oszczędnościowej PKO Bank Polski zanotował wysokie zainteresowanie produktem ubezpieczeniowo-depozytowym, stąd też decyzja o uruchomieniu kolejnej, piątej z kolei Polisy Oszczędnościowej. Z dnia na dzień produkt ten cieszy się większą popularnością wśród wszystkich klientów PKO Banku Polskiego.
Polisa Oszczędnościowa PKO BP może być założona na minimalną kwotę 5 tys. zł. Oferta obowiązuje do 30 czerwca 2011 roku. Warto podkreślić, że produkt ubezpieczeniowo-depozytowy zapewnia nie tylko pewny, stosunkowo wysoki zysk, ale jednocześnie klient wykupuje tym samym ubezpieczenie na życie. Czas trwania takiego ubezpieczenia wynosi 12 miesięcy, tyle ile lokata kapitału. Wypłata z polisy nie podlega opodatkowaniu od zysków kapitałowych, bowiem jest ona świadczeniem ubezpieczeniowym. Oznacza to, że podane oprocentowanie w skali 4,05% na rok jest czystym zyskiem dla klienta.
To nie jedyny produkt w ofercie PKO Banku Polskiego, który zapewnia klientom pewne zyski. Lokata z Funduszem oferuje klientom osiągnięcie wyższych zysków niż na standardowej lokacie. Można z niej skorzystać do końca 2011 roku. Lokata z Funduszem oprocentowana jest w części depozytowej na 6,66% w skali roku na lokacie 12-miesięcznej oraz na 5,55% w skali roku, jeśli mowa o lokacie 6-miesięcznej. Produkt ten stanowi połączenie pewnego zysku z lokaty z szansą na wypracowanie wyższych zysków z tytułu uczestnictwa w funduszu inwestycyjnym, tj. subfunduszu PKO Zrównoważonego Plus lub PKO Akcji Plus.
W asortymencie produktów PKO Banku Polskiego znajduje się o wiele więcej produktów, które umożliwiają klientom banku na pomnażanie ich oszczędności. Mogą oni skorzystać z oferty tradycyjnych lokat terminowych, korzystnie oprocentowanych kont oszczędnościowych w złotówkach lub w walutach obcych, nowoczesnych książeczek mieszkaniowych, czy też z atrakcyjnych produktów strukturyzowanych.
Bank PKO BP wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów pozwala na integrację rachunku maklerskiego z rachunkiem bankowym. Niewiele banków funkcjonujących na polskim rynku daje taką możliwość. Usługa integracji obu rachunków umożliwia aktywne uczestnictwo w transakcjach kupna i sprzedaży wszystkich typów instrumentów finansowych, które są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych, m.in. akcji i obligacji.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: PKO Bank Polski