5.8 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościPoczuj moc wsparcia

Poczuj moc wsparcia

Poczuj moc wsparciaBNP Paribas rozpoczął nową kampanię reklamową swojej oferty. Hasłem przewodnim kampanii jest „Poczuj moc wsparcia”. BNP Paribas szczyci się ofertą, która rzeczywiście mocno wyróżnia się na tle konkurencji. Jednym z głównych punktów oferty jest nowe „Konto Witalne”.
Kampania ma za zadanie promować nie tylko nową ofertę na konto bankowe, ale jednocześnie ma ona powitać w BNP Paribas nowych klientów. Została przygotowana z okazji wprowadzenia na polski rynek bankowy docelowej marki.
„Konto Witalne” jest nowością na rynku. Stanowi ono połączenie rachunku osobistego, jak również całkowicie bezpłatnej z perspektywy klienta pożyczki. Pożyczka jest udzielana właścicielom rachunków osobistych w BNP Paribas w wysokości miesięcznych dochodów klienta. Jednocześnie, „Konto Witalne” łączy w sobie cechy dochodowego konta oszczędnościowego.
Nowa oferta, która została wprowadzona na rynek z okazji pojawienia się na nim nowej marki, obejmuje następujące części składowe:

  • Konto osobiste, zawierające pakiet usług assistance,
  • Pożyczkę gotówkową „Pożyczka Witalna”, bez prowizji bankowej i oprocentowania na 2 lata,
  • Konto oszczędnościowe oprocentowane na 5,8% w skali roku, z kapitalizacją odsetek odbywającą się w każdy dzień roboczy.

Klienci otwierający konto osobiste w BNP Paribas mają szansę otrzymania w pożyczce równowartości swojej pensji, ale konto osobiste musi posiadać pakiet S, M, L lub XL na cały okres jej spłaty. Klient musi również przekierować swoje pełne wynagrodzenie na rachunek otwarty w BNP Paribas. Dodatkowym wymogiem stawianym przez bank jest przeprowadzenie co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych w miesiącu, z wykorzystaniem karty debetowej, która jest wydawana automatycznie do posiadanego w BNP Paribas konta bankowego.
Warto podkreślić, że kampania „Poczuj moc wsparcia” jest pierwszą kampanią realizowaną pod marką BNP Paribas i skierowaną do klientów indywidualnych. W chwili obecnej grupa BNP Paribas zajmuje szóste miejsce w rankingu najstabilniejszych instytucji finansowych w Polsce. Bank wydatnie wspiera wszystkich swoich klientów. Jak mówią jego przedstawiciele, jego ideą jest pomoc klientom przy realizacji ich planów na życie na całym świecie, w tym również w Polsce. Stąd też główny przekaz kampanii promocyjnej BNP Paribas „Poczuj moc wsparcia”. Bank chce przekonać klientów, że będzie ich wspierał we wszystkich, istotnych dla nich momentach życiowych.
Od 9 czerwca rozpoczęła się kampania telewizyjna, promująca „Konto Witalne” w BNP Paribas pod hasłem „poczuj moc wsparcia”. Spot reklamowy można zobaczyć na antenie takich telewizji, jak TVP1, TVP2, TVN czy też TVN24. Ponadto, bank objął kampanią również Internet i kina. Oprócz spotów reklamowych, kampania BNP Paribas wykorzystuje outdoor i nośniki niestandardowe reklamy. Kampania potrwa do końca lipca 2011 roku, a produkt „Konto Witalne” dostępny będzie w BNP Paribas do 31 sierpnia tego roku.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: BNP Paribas Bank