20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościPierwsza medyczna karta kredytowa

Pierwsza medyczna karta kredytowa

Sieć klinik medycznych LUX MED oraz Bank Zachodni WBK wprowadzają kartę kredytową. Karta Visa LUX MED, poza dokonywaniem transakcji bezgotówkowych, umożliwia także zbieranie punktów, które można następnie wymieniać na usługi medyczne. To już trzecia karta co-brand wydana w tym roku przez Bank Zachodni WBK. VISA LUX MED łączy wiele nowoczesnych rozwiązań zarówno technologicznych, jak również marketingowych.
Dokonując transakcji bezgotówkowych użytkownik karty gromadzi punkty, które następnie może wymienić na bezpłatną wizytę u lekarza specjalisty w dowolnej klinice sieci LUX MED w Polsce. W przypadku mniejszej liczby punktów można otrzymać kupon upoważniający do wizyty z 50% rabatem. Dodatkowo użytkownik płacący w klinikach LUX MED kartą za usługi medyczne otrzymuje 10% rabat. Karta Visa LUX MED jest wyposażona w mikroprocesor, który wydatnie zwiększa bezpieczeństwo jej użytkowania, a bank dodaje do niej darmowy pakiet ubezpieczeń obejmujący między innymi skutki zgubienia lub kradzieży karty oraz rabunku gotówki pobranej kartą z bankomatu lub kasy oddziału BZ WBK.
Wydanie karty VISA LUX MED jest darmowe, a przez pierwsze trzy miesiące oprocentowanie kredytu na karcie wynosi 0%. Z rachunku karty można wykonywać przelewy które traktowane są jak transakcje bezgotówkowe. Użytkownik ma również dostęp do karty przez infolinię oraz Internet i sms. Maksymalny limit kredytowy to 50 000 zł. Oprocentowanie kredytu w karcie wynosi 22%.

“Jak wynika z najnowszych badań, blisko trzy czwarte europejskich konsumentów chce mieć kartę kredytową oferującą dodatkowe korzyści, naszym celem było przygotowanie karty o bardzo dobrych parametrach finansowych oraz atrakcyjnym programie lojalnościowym, sądzę że udało się nam to połączyć w karcie Visa LUX MED” – mówi Artur Mojecki, dyrektor Obszaru Sprzedaży Zewnętrznej w BZ WBK.

Wniosek o wydanie kart można wypełnić na stronie internetowej BZWBK lub poprzez infolinię 801 666 444. Na karcie prezentowany jest wizerunek “Damy z łasiczką”. Ten motyw jest wykorzystywany także w nowej kampanii wizerunkowej Klinik medycznych LUX MED “Medycyna jest sztuką”.

“Przygotowana wspólnie z BZ WBK karta VISA LUX MED jest nowością ze względu na połączenie korzyści medycznych jak i również finansowych. Ponadto atrakcyjny projekt graficzny sprawia, że VISA LUX MED to jedna z piękniejszych kart na rynku.” – podkreśla dyrektor marketingu LUX MED Ewa Kochańska.

źródło: Bank Zachodni WBK – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Zachodni WBK