6.3 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościPayback w Karcie Visa GE Money Banku

Payback w Karcie Visa GE Money Banku

Od września GE Money Bank oferuje nowym Klientom payback – promocyjną usługę w karcie VISA. Premiuje ona transakcje bezgotówkowe. Korzyścią, jaką oferuje wydawca karty, jest zwrot 5% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych w czasie trwania promocji – niezależnie od tego, gdzie Klient dokonywał kartą płatności za zakupy czy też usługi. GE Money Bank wydał pierwsze karty kredytowe VISA w 2000 roku. Oferta kart skierowana była wyłącznie do Klientów, którzy korzystają bądź korzystali z innych produktów – kredytów gotówkowych, samochodowych czy ratalnych. Dynamiczny rozwój oraz stałe poszerzanie kanałów dystrybucji sprawiły, że karta VISA GE Money Banku jest oferowana także Klientom, którzy do tej pory nie korzystali z jego usług.

“Rynek kart kredytowych w Polsce jest nadal w fazie rozwoju, chociaż ostatnie 2 lata były okresem bardzo dynamicznego wzrostu. Dlatego zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty i zwiększenie jej dostępności dla Klientów. O kartę VISA GE Money Banku mogą się starać osoby, które legitymują się dochodami już od 600 zł netto. Wierzę, że poprzez promocję, która polega na zwróceniu części wydatków, zachęcimy Klientów do aktywnego korzystania z wydawanej przez nas karty. To dla Klientów bardzo korzystna forma kredytu.” – mówi Joanna Krzyżanowska, Wiceprezes Zarządu GE Money Banku.

Przedstawiciele banku nie ukrywają, że oferując payback będą się starali zachęcić Klientów przede wszystkim do dokonywania kartą transakcji bezgotówkowych. GE Money Bank aktywnie promuje tę funkcjonalność i wynikające z niej korzyści dla posiadacza karty. Tym samym zwraca uwagę na bardziej ekonomiczne sposoby wykorzystania karty kredytowej.
Okres, w którym bank nie nalicza odsetek wynosi do 54 dni. Objęte promocją transakcje bezgotówkowe oraz niepremiowane wypłaty gotówkowe, mogą być realizowane do wysokości dostępnego limitu kredytowego.
Posiadacze karty są ubezpieczeni od jej kradzieży oraz dodatkowo mogą zostać objęci ubezpieczeniem od wypadków losowych. Karta VISA GE Money Banku wydawana jest bezpłatnie. Aby ją otrzymać, nie trzeba posiadać konta osobistego. Wystarczy zadzwonić na infolinię lub udać się do najbliższego oddziału GE Money Banku. Można również umówić się na spotkanie z doradcą.
źródło: GE Money Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: GE Money Bank