piątek, 1 marca, 2024
Strona głównaAktualnościOferta dla mikrofirm

Oferta dla mikrofirm

Oferta dla mikrofirmCiti Handlowy wyraźnie dba o mikrofirmy przy konstruowaniu swoich ofert handlowych. Jest to ważny segment klientów dla banku. Niedawno bank postanowił odnowić swoją interesującą ofertę rachunków dla mikrofirm, zaś w chwili obecnej wprowadza dla nich następne udogodnienia. Dziś mikrofirmy mają możliwość skorzystania z pakietu medycznego w koncie firmowym Citi Handlowy.
Opieka medyczna oferowana przez bank obejmuje nie tylko samego przedsiębiorcę, posiadacza rachunku bankowego, ale i wszystkich jego pracowników. Takie zmiany w ofercie Citi Handlowy pojawiły się w marcu. Oczywiście, wgłębiając się w szczegóły oferty Citi Handlowy okazuje się, że nie wszyscy pracownicy przedsiębiorcy mogą zostać objęci pakietem medycznym.
Z prywatnej obsługi medycznej mają możliwość skorzystania: przedsiębiorca oraz maksymalnie 10 jego pracowników. Jeśli pracodawca uzna, że któryś pracownik powinien zostać objęty takim pakietem, musi zgłosić go do programu. Wystarczy, aby właściciel rachunku w Citi Handlowy uzyskał pisemne zgody pracowników na przekazanie danych osobowych do Banku i LuxMed w celu objęcia ich pakietem usług medycznych.
Oferta pakietu medycznego w koncie firmowym skierowana jest do mikrofirm, których obroty roczne są nie większe niż 3,2 mln zł. Ten segment klientów może złożyć dyspozycję korzystania z wybranego pakietu medycznego. W tym celu przedsiębiorca powinien odwiedzić jeden z oddziałów Citi Handlowy, bądź też skontaktować się z przydzielonym mu opiekunem bankowym. Bank twierdzi, że zmiany w ofercie są wynikiem przeprowadzania analiz potrzeb klientów instytucjonalnych i zgłaszanych przez nich potrzeb.
Citi Handlowy argumentuje swoją nową ofertę konta z pakietem usług medycznych tym, że małe przedsiębiorstwa szukają korzystnych rozwiązań bankowo-medycznych, pozwalających na oszczędności zarówno czasu, jak i pieniędzy. Ograniczone budżety mikrofirm okazują się nie być przeszkodą w objęciu opieką medyczną pracowników. Takie działanie z perspektywy pracodawcy wyraża dbałość o pracowników, a więc znacząco wpływa na jednoczesną poprawę wizerunku w ich oczach.
Citi Handlowy przygotował dla mikrofirm pakiety medyczne obejmujące prywatną obsługę lekarską. Wszyscy klienci, którzy skorzystają z niej, będą mogli wybrać jeden z czterech typów pakietów. Są one zróżnicowane pod kątem ilości dostępnych specjalizacji lekarskich, placówek i zakresu diagnostyki.
Podstawowy pakiet medyczny w koncie Citi Handlowy, pociąga za sobą niewielki koszt – 43 zł za pierwszą osobę oraz 38 zł za każdą kolejną, objętą opieką lekarską. Najdroższy pakiet wiąże się z o wiele większą opłatą – 107 zł za pierwszą osobę i 102 zł za każdą kolejną, ale za to zakres usług medycznych jest tu o wiele większy.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Citi Handlowy

Podobne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze