17.6 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościObsługa konta Inteligo jeszcze wygodniejsza

Obsługa konta Inteligo jeszcze wygodniejsza

Kolejne udogodnienia w Inteligo. Planowanie wydatków i zarządzanie domowym budżetem będzie jeszcze wygodniejsze. Spodziewając się w niedługim czasie pewnego wydatku (np. planowany wyjazd na ferie lub zakup prezentów), możesz samodzielnie, w serwisie WWW, założyć blokadę na określoną kwotę.
Blokada środków własnych pozwala Tobie w pełni kontrolować swoje wydatki oraz zwiększyć bezpieczeństwo korzystania z karty Inteligo przez Internet.
Od teraz możesz nie tylko przelać pieniądze na oddzielny rachunek (np. przeznaczony do płatności w Internecie), ale również odblokować środki w łatwy i szybki sposób tuż przed dokonaniem płatności. Zarządzanie blokadami jest dużo wygodniejsze niż obsługa kart przepłaconych czy wirtualnych. Dodatkowo, jeśli aktywowałeś Serwis SMS, otrzymasz potwierdzenie każdej wykonanej na koncie transakcji.
Opcja “Załóż blokadę” jest dostępna w zakładce “Moje rachunki” po kliknięciu w “Zablokowane środki”. Blokadę środków możesz założyć na każdym z posiadanych przez Ciebie rachunków, zakładanie blokady nie wymaga potwierdzania kodem z karty kodów. Sam ustanawiasz datę wygaśnięcia blokady, możesz również zablokować swoje środki na czas nieokreślony (blokada bezterminowa).
Założoną blokadę możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć. Blokada na rachunku zmniejsza środki dostępne, ale nie wpływa ona na wysokość należnych odsetek.
Udostępniliśmy również możliwość zmiany nazw dla Twoich rachunków za pośrednictwem serwisu WWW. Wybierając w sekcji “Moje rachunki” opcję “Zmień nazwę rachunku” możesz zamienić nazwę każdego (za wyjątkiem rachunku kredytowego) z posiadanych rachunków (również rachunku głównego).
źródło: Inteligo – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Inteligo