11.3 C
Warszawa
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościNowy bank w naszej ofercie

Nowy bank w naszej ofercie

W dniu dzisiejszym do naszej oferty dołączył Bank Zachodni WBK. Bank Zachodni WBK S.A. jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, który oferuje nam szeroki zakres usług bankowych w obrocie krajowym jak również zagranicznym, dla osób fizycznych oraz osób prawnych. Poza tradycyjną dystrybucją produktów bankowych dynamicznie też rozwija swoje usługi w zakresie bankowości elektronicznej. Aktualnie dostępne produkty BZ WBK w naszej ofercie:

  • kredyt mieszkaniowy
  • kredyt gotówkowy
  • karty kredytowe

Kredyt mieszkaniowy BZ WBK to obecnie najtańszy kredyt złotowy o oprocentowaniu tylko 0,5% oraz minimum opłat jak i prowizji (już od 0,75% za przyznanie kredytu). Dodatkowo też osoby, które otrzymają kredyt będą zwolnione z opłat za prowadzenie Konta24 Plus lub Prestiż przez rok, natomiast spłatę kredytu będą mogły rozpocząć nawet po 3 latach!
Gotówka od zaraz? Możliwość taką daje kredyt gotówkowy BZ WBK! Może on być przeznaczony na dowolny cel, a jego wysokość to nawet 80 000 zł – bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń! Kolejna zaleta to decyzja kredytowa znana już w ciągu 24 godzin.
W ofercie kart kredytowych każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ BZ WBK proponuje aż 12 różnych kart do wyboru. Osoby posiadające karty kredytowe BZ WBK mogą korzystać aż przez 54 dni z kredytu bez odsetek, a także z wielu zniżek (nawet do 50%).
Robert Górecki
Serwis Finansowy bankowynet.pl
sprawdź ofertę: Bank Zachodni WBK