środa, 21 lutego, 2024
Strona głównaAktualnościNowości w ofercie kredytów hipotecznych

Nowości w ofercie kredytów hipotecznych

Santander Consumer Bank odracza konieczności wpisu hipoteki oraz podwyższa kwotę kredytu w procedurze uproszczonej dla kredytów hipotecznych.
Santander Consumer Bank S.A. dla klientów, którzy już teraz uzyskują kredyt odroczył konieczność dokonania wpisu hipoteki na rzecz banku do momentu, kiedy ta operacja będzie tańsza. Korzystniejsza dla osób nabywających nieruchomości ustawa o kosztach sądowych w sprawach cywilnych (Dziennik Ustaw nr 167 z 2005 roku) zacznie obowiązywać 2 marca 2006 roku. Zgodnie z nowymi przepisami od tego czasu koszt ustanowienia hipoteki, bez względu na jej wartość, będzie wynosił 200 zł. Z tego powodu Santander Consumer Bank odstępuje od wymogu złożenia wniosku o wpis hipoteki dla umów kredytowych podpisywanych do końca lutego.
Bank podwyższa kwotę kredytu złotówkowego, który można uzyskać w procedurze uproszczonej z 150 do 300 tys. zł. Przy 30 procent wpłacie własnej kredyt można uzyskać bez konieczności dokumentowania dochodów. Udogodnienie to jest kierowane w szczególności do osób prowadzących działalność gospodarczą, a także przedstawicieli wolnych zawodów, zatrudnionych na czas określony oraz na umowy zlecenia oraz osób, którym trudno udokumentować osiągane dochody.
Oprocentowanie w procedurze uproszczonej jest również takie samo jak standardowe oprocentowanie kredytów hipotecznych w Santander Consumer Banku S.A. W Santander Consumer Banku obowiązuje promocja w ramach, której za spłatę kredytu w innym banku nie jest pobierana prowizja.
źródło: Santander Consumer Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Santander Consumer Bank

Podobne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze