8.6 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościNowość - przelew z karty kredytowej

Nowość – przelew z karty kredytowej

Jeżeli masz kartę kredytową BZ WBK i korzystasz z usługi BZWBK24 Internet – ta nowość jest dla Ciebie – możesz dokonywać przelewów z rachunku karty kredytowej. Oznacza to, że posiadaczom kart udostępniona zostaje możliwość dokonywania codziennych płatności np. za prąd, gaz, telefon przy wykorzystaniu limitu kredytowego w karcie kredytowej.
Dla kogo jest nowa usługa?
Usługa przelewu elektronicznego z rachunku karty kredytowej jest oferowana w ramach konta karty kredytowej i udzielonego jej posiadaczowi limitu kredytowego (użytkownik karty dodatkowej nie ma możliwości dokonywania przelewów).
Kto może korzystać z usługi?
Klienci, którzy mają obecnie możliwość spłaty karty kredytowej przez BZWBK24 internet będą mieli automatycznie udostępnioną funkcjonalność przelewu z rachunku karty kredytowej.
Pozostałe osoby posiadające kartę kredytową BZWBK w celu aktywacji funkcjonalności przelewu z rachunku karty kredytowej muszą udać się do oddziału, gdzie podpiszą nową Umowę Usług Bankowości Elektronicznej BZWBK24.
W jaki sposób mogę dokonać przelewu?
Usługa pozwala dokonywać przelewów wyłącznie za pośrednictwem BZWBK24 Internet, nie ma możliwości dokonania przelewu w Oddziale. Transakcja przelewu jest potwierdzana sms-kodem lub tokenem. Istnieje także możliwość dokonania przelewu na rachunki predefiniowane.
Na jaki rachunek mogę dokonać przelewu?
Przelewu można dokonać na dowolny rachunek w PLN. Wyjątki: nie ma możliwości dokonywania przelewów na rachunek własny np: na rachunek innej karty kredytowej (tzn nie można z rachunku karty kredytowej spłacić innej karty).
Czy pobierana jest opłata za przelew i w jakiej wysokości?
Za dokonanie przelewu pobierana będzie opłata zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji w wysokości 3 PLN.
Jakie jest oprocentowanie tej transakcji?
Transakcja przelewu elektronicznego z rachunku karty kredytowej traktowana jest jak transakcja bezgotówkowa (oprocentowanie jest identyczne jak w przypadku transakcji bezgotówkowej, stosowana jest również dla niej zasada maksymalnie 54-dniowego okresu bezodsetkowego).
Na jaka kwotę mogę dokonać przelewu?
Przelew może być realizowany w ramach dostępnych środków jak rówinież w ramach limitów obowiązujących w BZWBK24 Internet.
źródło: Bank Zachodni WBK – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Zachodni WBK