20.4 C
Warszawa
sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościMultiBank: Piękna i bardziej bezpieczna

MultiBank: Piękna i bardziej bezpieczna

Od 20 lutego 2006 wszystkie karty Visa Business Electron MultiBanku wydawane będą z nowym, – unowocześnionym logo organizacji Visa International. Dodatkowo do wzoru karty wprowadzono rozwiązania pozwalające na zwiększenie bezpieczeństwa kart.

“Hologram ze znakiem gołębia, dotychczas znajdujący się na awersie karty, został przeniesiony na rewers i teraz jest zintegrowany z paskiem magnetycznym. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza karta będzie znacznie trudniejsza do podrobienia.” – mówi Agnieszka Szczygieł z Wydziału Kart Płatniczych MultiBanku.

Karty Visa Business Electron Multibanku wydawane są bezpłatnie do rachunków MultiKonto Business Class, MultiKonto Business Medicus, MultiKonto Business Expert jak i również do rachunku bieżącego Plan Finansowania Biznesu. Umożliwiają bezprowizyjną wypłatę gotówki z sieci ponad 1000 bankomatów w całej Polsce. Posiadacze kart Visa Business Electron MultiBanku mogą dopasować je do swoich potrzeb ustalając własny PIN czy też określając indywidualne limity transakcji. Stały dostęp do informacji o karcie i transakcjach zapewniają bezpłatny serwis internetowy lub telefon. MultiBank wydał już blisko 40 000 kart Visa Business Electron.
źródło: MultiBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: MultiBank