poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaAktualnościMultiBank: Osiem tysięcy czeka na klientów

MultiBank: Osiem tysięcy czeka na klientów

MultiBank wraz z himalaistą Piotrem Pustelnikiem przygotowali kolejną górską wyprawę dla swoich klientów. Każdy, kto jest członkiem elitarnego Klubu Aquarius MultiBanku może zdobyć ośmiotysięcznik Broad Peak. Zdobywanie szczytów, ekstremalne wyprawy i ekspedycje do najbardziej tajemniczych zakątków świata wpisały się już na na stałe w harmonogram Klubu Aquarius.

“Klub jest miejscem zrzeszającym najbardziej wymagających klientów, którzy od banku oczekują czegoś więcej niż tylko najlepszych cen produktów oraz możliwości inwestycyjnych. W Klubie tworzymy świat, w którym klienci mogą łączyć swoje wspólne pasje.” – mówi Krzysztof Kuźbik, dyrektor wydziału odpowiedzialnego za segment klientów prestiżowych – “Regularnie organizujemy ekscytujące wyprawy dla naszych klientów. Wyruszali już Śladami Gejzerów, ekspedycja na Broad Peak odbywa się po raz drugi. Na tegoroczną wyprawę cały czas można zgłaszać swoje uczestnictwo za pomocą stron internetowych dedykowanych Klubowiczom.”

Po każdej wyprawie uczestnicy dostają materiały z filmem i zdjęciami. Dodatkowo na stronach Klubu Aquarius można obejrzeć fotografie, znaleźć informacje o wyprawie, podzielić się wrażeniami na forum.
Celem tegorocznej wyprawy jest zdobycie Broad Peak (Falchan Kangri) – 8047 m n.p.m. To potężny trójwierzchołkowy masyw wznoszący się na południowy wschód od K2.
Ze względu na rozłożystość masywu, Martin Conway w 1892 nazwał go Szerokim Szczytem (ang. Broad Peak). Rdzenna nazwa dwunastego co do wysokości szczytu świata to Falchan Kangri.
Uczestnicy odbędą ekspedycję z Piotrem Pustelnikiem, który wspinał się w Tatrach, Alpach, Dolomitach, Pamirze, Andach, na Alasce, w Karakorum i Himalajach. Do zdobycia trzech koron potrzebuje uzupełnić swoje wejścia właśnie o Broad Peak, Annapurnę, Mount Logan, Górę Kościuszki, Mount Cook i Mount Kenya.
Wyprawa rusza 20.06.2006 roku. W czasie treku uczestnicy będą mieli do przejścia łącznie ok. 200-250 km. Dzienny odcinek nie przekroczy jednak 20 km.
źródło: MultiBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: MultiBank

Podobne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze