30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościMultiBank: Loże dla wymagających

MultiBank: Loże dla wymagających

Teatr Polski we Wrocławiu został kolejnym partnerem Klubu Aquarius, zrzeszającego najbardziej wymagających klientów MultiBanku.

“Ekskluzywna loża dla VIP-ów, bezpłatne zaproszenia oraz specjalne warunki rezerwacji biletów, to najważniejsze elementy współpracy. Trwają też ostatnie prace związane z przygotowaniem foteli oraz foyer, tak, aby spełniały one wymagania naszych Klubowiczów.” – mówi Sylwia Pastusiak-Brzezińska, odpowiadająca za Klub Aquarius w MultiBanku – “Możliwość oglądania przedstawień ze specjalnej Loży Klubowej wyróżnia naszą ofertę – dzięki temu nasi klienci mogą czuć się wyjątkowo. Mamy podpisane umowy z teatrami w całej Polsce, m.in. w Krakowie, Warszawie i Trójmieście, a projekt cały czas dynamicznie się rozwija.”

Klub Aquarius to elitarna część MultiBanku. Wyrósł on z przekonania, że świat finansów to inwestycje, oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy, ale i styl życia. MultiBank oferuje Klubowiczom najlepsze ceny produktów, uproszczone procedury oraz programy rabatowe. Każdy z “Aquariusów” ma do dyspozycji specjalnego doradcę, obsługującego klienta w dedykowanym pokoju znajdującym się w placówce. Nawet na multilinii – telefonicznym centrum kontaktowym, na ekskluzywnych klientów czekają też specjalni operatorzy.
Klub Aquarius to równocześnie wyjątkowa społeczność, która poszerza się systematycznie wraz z rozwojem oferty MultiBanku kierowanej do VIP-ów. Członkowie Klubu spotykają się podczas wypraw organizowanych przez Bank, przedstawień, koncertów, prelekcji. Integralną częścią Klubu Aquarius jest specjalny serwis internetowy dostępny tylko dla wybranych klientów MultiBanku.
źródło: MultiBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: MultiBank