27.7 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościmSpołeczność pomaga dzieciom

mSpołeczność pomaga dzieciom

mBank zachęca do udziału w świątecznej akcji pomocy najbardziej potrzebującym – mKlienci potrzebującym, która potrwa do końca lutego 2006 roku. Z myślą o najmłodszych, którzy potrzebują pomocy życzliwych im ludzi, mBank rozpoczął kolejną akcję pod nazwą mKlienci potrzebującym. Klienci mBanku mają możliwość: udzielenia pomocy dzieciom chorym na białaczkę i choroby nowotworowe, którymi opiekuje się Fundacja Krwinka, pomocy opuszczonym i osieroconym dzieciom należącym do Światowego Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, przekazania środków na przygotowanie paczek świątecznych z żywnością oraz zakup leków, ciepłego obuwia i odzieży zimowej dla Podopiecznych Fundacji Kolorowy Świat, wsparcia budowy Centrum Szkoleniowo-Rehabilitacyjnego z Domem Mieszkalnym oraz Hotelem dla Osób Niepełnosprawnych.
Strony internetowe akcji mKlienci potrzebującym są częścią serwisu mBank w Społeczności, w którym znajdują się m. in.: informacje o wydarzeniach i organizacjach, które mBank wspiera. mBank jest mecenasem kultury, sponsorem imprez edukacyjnych oraz sportowych. Ze strony mBank w Społeczności można również wysłać e-kartkę świąteczną zaprojektowaną przez jednego z Podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski dziecięce. Tutaj zamieszczona zostanie także informacja o tegorocznej aukcji gadżetów mBanku w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Umacnianie i poszerzanie relacji z Klientami, którzy tworzą mSpołeczność pierwszego wirtualnego banku w Polsce to jeden z najważniejszych elementów strategii funkcjonowania mBanku.

“W ramach poprzedniej akcji nasi Klienci przekazali na pomoc dzieciom oraz osobom poszkodowanym przez Tsunami ponad 13 tys. zł. Mam nadzieję, że i w tym roku mKlienci zaangażują się w niesienie pomocy potrzebującym. Z góry serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę.” – mówi Magdalena Ossowska z mBanku odpowiedzialna za przygotowanie akcji mKlienci potrzebującym.

źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank