30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościmPLAN refinansowanie: w godzinę, bez wizyt, bez opłat

mPLAN refinansowanie: w godzinę, bez wizyt, bez opłat

mBank – wprowadza uproszczone zasady refinansowania kredytów hipotecznych, obniża wysokość oprocentowania oraz znosi opłaty wynikające z przeniesienia kredytu. Jednocześnie Klienci ubiegający się o mPLAN refinansowy mogą liczyć na decyzję kredytową nawet w godzinę. Oprocentowanie nowego kredytu refinansowego należy do najniższych na rynku i dla wszystkich wnioskodawców wynosi 1,6% we frankach szwajcarskich (CHF) i 4,80% w złotówkach (PLN).
Dodatkowo mBank upraszcza też formalności związane z zaciąganiem kredytu, nie wymaga wkładu własnego, znosi prowizję oraz opłaty związane z ubezpieczeniem pomostowym oraz ubezpieczeniem niskiego wkładu. Jednocześnie Klienci, którzy zdecydują się na refinansowanie kredytu spłacanego w innym banku mogą liczyć na bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku – decyzja kredytowa zostanie wydana nawet w 1h, a uruchomienie środków będzie mogło nastąpić w 4 dni robocze od złożenia kompletnego wniosku kredytowego.

“Na rynku polskim nie ma jeszcze takiego produktu. Jako jedyni będziemy w stanie podjąć decyzję kredytową w przeciągu godziny, na podstawie przesłanych faksem dokumentów. Czyli proces decyzyjny nie wymaga kontaktu Klienta z doradcą mBanku w celu złożenia wniosku. Jest to kolejna rewolucja na rynku kredytów hipotecznych.” – mówi Maciej Garwacki, dyrektor produktów hipotecznych w mBanku. – “Ograniczamy do absolutnego minimum wszelkie formalności związane z przeniesieniem kredytu, oferujemy również bardzo dobre ceny oraz niespotykany dotąd sposób dystrybucji. Ponadto wprowadzamy zmiany w ofercie kredytów konsolidacyjnych jak i też pożyczek hipotecznych. Szacujemy, że popyt na produkty będące tanim źródłem finansowania gospodarstw domowych będzie sukcesywnie wzrastał m.in. w związku ze zmniejszeniem opłat za wpis hipoteki.” – dodaje.

O atrakcyjności kredytu refinansowego świadczą:

 • minimum formalności
 • brak wymaganego wkładu własnego
 • kredytowanie do 110% wartości zabezpieczenia hipotecznego
 • brak opłat za rozpatrzenie wniosku
 • brak opłat za przyznanie kredytu
 • bezpłatne ubezpieczenie niskiego wkładu
 • bezpłatne ubezpieczenie pomostowe
 • możliwość wielokrotnego bezpłatnego przewalutowania
 • bardzo korzystne oprocentowanie

Parametry kredytu:

 • minimalna kwota kredytu: 30 000 zł
 • maksymalna kwota: do 110% wartości
 • okres kredytowania: do 45 lat
 • waluta kredytu: PLN, CHF
 • forma spłat: raty równe lub malejące

Z najnowszej oferty mBanku mogą skorzystać osoby, które przeznaczą uzyskane środki na refinansowanie kredytu spłacanego w innym Banku (a okres posiadania refinansowanego kredytu nie jest krótszy niż 18 miesięcy).

“Klienci bankowi coraz częściej decydują się na przeniesienie kredytów hipotecznych do banku, który oferuje korzystniejsze dla nich warunki. Rynek angielski pokazuje, że tempo wzrostu kredytów refinansowych wynosi ponad 80% rocznie. Myślę, że w Polsce sytuacja będzie analogiczna. Ci kredytobiorcy, którzy wyznają filozofię “weź kredyt i zapomnij o nim” przypuszczalnie tracą tysiące złotych spłacając niekorzystne odsetki. Dlatego ważne jest by osoby zaciągające kredyt hipoteczny, nie postrzegały tej decyzji jako wiążącej na całe życie.” – podkreśla Maciej Garwacki.

Kredyt refinansowy mBank to innowacyjny produkt oferowany w ramach mPLANU przeznaczony na spłatę kredytu mieszkaniowego oraz kredytu konsolidacyjnego (hipotecznego). Refinansowanie umożliwia Klientowi wydłużenie okresu spłaty (nawet do 45 lat), a miesięczna rata zmniejsza się. Zaciągając kredyt refinansowy, można liczyć na warunki ułatwiające jego spłatę.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank