14.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościMistrzowskie Konto Osobiste

Mistrzowskie Konto Osobiste

Mistrzowskie Konto OsobisteOd 13 czerwca bieżącego roku zwiększa się oprocentowanie na Mistrzowskim Koncie Osobistym w Polbank EFG. Posiadacze tego konta, utrzymujący na nim kwoty zaliczane do przedziału od 500 do 20 000 zł będą mieli zagwarantowane 6% oprocentowanie stałe, aż do 31 stycznia 2012 roku. Dotychczas oprocentowanie tego konta wynosiło 3% w skali roku.
Oznacza to, że rachunek w Polbanku EFG pozwoli klientom na dwukrotnie większy niż do tej pory zarobek. Maksymalne saldo podlegające takiemu oprocentowaniu wynosi 20 000 zł, zaś kwoty poniżej 500 zł pozostają w ogóle nieoprocentowane. Nadmienić należy, że kwoty powyżej pułapu 20 000 zł będą oprocentowane na 3% w skali roku.
Po nowym roku osoby przelewające na Mistrzowskie Konto Osobiste w Polbanku środki ze swojego wynagrodzenia, w zdefiniowanej przez bank wysokości lub posiadający w tym banku co najmniej dwa inne produkty finansowe, mogą liczyć na podwojenie oprocentowania, w stosunku do obowiązującego w danej chwili.
Łącznie ze zwiększeniem oprocentowania rachunku osobistego w Polbanku EFG zmienia się również jego funkcjonalność. Od 13 czerwca konto to będzie umożliwiać nie tylko obsługę transakcji osobistych, ale również niezwykle efektywne oszczędzanie, co ułatwi życie klientom. Zmiana oprocentowania konta osobistego z 3 do 6% jest elementem realizacji długoterminowej strategii oferowania przez Polbank EFG wysokooprocentowanych rachunków.
Bez zmian w związku z Mistrzowskim Kontem Osobistym pozostaje bezpłatny pakiet usług powiązanych z rachunkiem, do którego zalicza się dokonywanie krajowych przelewów internetowych, kartę płatniczą oraz wypłaty z wszystkich bankomatów Polbanku i Euronetu.
Polbank EFG pobiera miesięczną opłatę za prowadzenie Mistrzowskiego Konta Osobistego, w wysokości 6 zł, ale jest ona zwracana klientom, jeśli ci dokonają co najmniej pięciu transakcji kartą płatniczą, niezależnie od ich kwot. Właściciele tego rachunku osobistego będą mogli skorzystać z prywatnej opieki medycznej, w ramach jednego z wybranych pakietów MediKomfort. Dzięki temu posiadacze konta będą mieli zapewniony dostęp do specjalistycznych konsultacji i badań już przy miesięcznym abonamencie wynoszącym 25 zł.
Każdy posiadacz Mistrzowskiego Konta Osobistego w Polbanku będzie miał dostęp do Linii Wspierającej, czyli atrakcyjnego kredytu odnawialnego w koncie. Za przyznanie Linii klient nie zapłaci prowizji bankowi do końca września 2011 roku.
To nie jedyny atrakcyjny produkt depozytowy w Polbanku EFG. Bank posiada również Konto Mocno Oszczędzające, oprocentowanie 4,75% w skali roku, które zapewnia posiadaczom swobodny dostęp do oszczędności. Jest to jeden z najbardziej popularnych w chwili obecnej produktów banku.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Polbank EFG