20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościmBank zaprasza na WallStreet

mBank zaprasza na WallStreet

mBank zaprasza wszystkich Klientów do wzięcia udziału w największym w Polsce spotkaniu inwestorów giełdowych podczas jubileuszowej konferencji WallStreet. W dniach 3-5 czerwca 2006 roku odbędzie się dziesiąta już edycja konferencji WallStreet, organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja będzie połączona z VII Ogólnopolskim Forum Inwestorów Indywidualnych trwającym od 2 do 5 czerwca. Po raz trzeci podczas konferencji odbędą się spotkania ze spółkami notowanymi na GPW pod nazwą Targi Akcjonariat. Udział w konferencji zapowiedziało 250 uczestników z całego kraju, w tym najlepsi analitycy i praktycy rynku kapitałowego oraz członkowie zarządu 30 spółek giełdowych. Po raz pierwszy konferencję poprzedzą Warsztaty dla inwestorów.
Klienci mBanku, którzy zdecydują się na udział w konferencji otrzymają 25% rabat. Aby skorzystać z promocji, wystarczy w formularzu zgłoszeniowym wybrać mBank z listy partnerów konferencji.
Konferencja WallStreet to początek naszej współpracy z SII. Na razie jest to tylko zniżka dla Klientów mBanku, natomiast w przyszłości planujemy zacieśnienie współpracy poprzez organizację wspólnych przedsięwzięć. eMAKLER mBanku jest usługą, z której obecnie korzysta 18 tysięcy detalicznych inwestorów indywidualnych i w związku z tym Stowarzyszenie jest dla nas naturalnym partnerem do współpracy. Chcemy wspólnie edukować Klientów i pomagać im odnieść sukces na rynku kapitałowym – mówi Maciej Witkowski, Dyrektor ds. Produktów Oszczędnościowych i Inwestycyjnych mBanku.
Podczas konferencji odbędzie się 11 wykładów i dyskusji panelowych, w tym między innymi:

  • prof. Stanisław Drożdż – Charakterystyki hossy – wyznaczanie szczytów giełdowych,
  • dr Tomasz Zaleśkiewicz – Psychologia inwestowania,
  • Wojciech Białek – Jak wybrać fundusz inwestycyjny, czyli budowanie portfela inwestycyjnego,
  • Artur Sierant – Czytanie sprawozdań finansowych,
  • mec. Leszek Koziorowski – Prawa inwestora indywidualnego.

Dzień przed konferencją WallStreet odbędą się profesjonalne całodniowe warsztaty dla inwestorów, obejmujące osiem godzin zajęć. Do wyboru będą zajęcia z:

  • analizy technicznej,
  • analizy fundamentalnej,
  • instrumentów pochodnych.

oraz wspólny wykład z psychologii inwestowania.
Aby zapisać się na konferencję WallStreet i profesjonalne warsztaty dla inwestorów należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych powstało 29 grudnia 1999 roku we Wrocławiu. Głównym zadaniem Stowarzyszenia jest integracja środowiska inwestorskiego w celu ochrony interesów oraz szeroko rozumiana edukacja.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank