27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościmBank: Nagrody za inwestycje w SFI

mBank: Nagrody za inwestycje w SFI

27 marca mBank zaprasza Klientów do udziału w konkursie inwestycyjnym organizowanym wspólnie z Union Investment TFI S.A. Zwycięzcy otrzymają bezprzewodowe zestawy Logitech. Aby wziąć udział w konkursie, należy w dniu 27 marca br. złożyć zlecenie zakupu jednego z dziewięciu funduszy Union Investment TFI S.A. dostępnych w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych, na kwotę co najmniej 2000 zł. Nagrodę otrzyma co trzeci składający zamówienie. Do wygrania jest 100 zestawów bezprzewodowych Logitech – klawiatura oraz mysz.

“Początek roku pokazał, że moda na produkty inwestycyjne trwa, a można nawet powiedzieć, że przybiera na sile. Przewidywania co do kolejnej obniżki stóp procentowych, przy jednoczesnej dobrej koniunkturze na GPW dały w efekcie rekordowe przyrosty aktywów. Co raz więcej klientów przekonuje się bowiem, że nie ma innej drogi do osiągnięcia godziwego zysku z kapitału, niż inwestowanie w fundusze, akcje lub obligacje.” – mówi Maciej Witkowski, odpowiedzialny za produkty inwestycyjne i oszczędnościowe w mBanku.

Z Supermarketu FI korzysta już przeszło 148 tys. Klientów, co stanowi ok. 10% osób inwestujących w Polsce w fundusze. W 77 funduszach należących do 11 TFI Klienci mBanku ulokowali aktywa sięgające 717 mln zł.
Tworząc SFI, mBank wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Klientów udostępniając im wygodne jak i efektywne narzędzie do inwestowania w FI. Poprzez połączenia usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili dokonać zlecenia nabycia lub umożenia jednostek. Dodatkowo na stronach serwisu SFI publikowane są m.in. bieżące notowania FI oraz wskazówki i porady dla młodych inwestorów.
Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S. A. (UI TFI S. A.) jest częścią Grupy Union Investment – właścicielem 70% akcji jest Union Asset Management Holding AG z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, a 30% – Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank