19.6 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaAktualnościmBank: eKONTO warte polecenia internautom

mBank: eKONTO warte polecenia internautom

eKONTO – rachunek osobisty w mBanku – został uznany za najlepszą ofertę dla internautów – osób “oszczędnych i ceniących wygodę”, w rankingu kont osobistych. Według dziennika Rzeczpospolita rachunek eKONTO wyróżnia się m.in. ze względu na: brak opłat za otwarcie oraz prowadzenie, a także darmową kartę Visa Electron, bezprowizyjne wypłaty gotówki w 1650 bankomatach sieci Euronet i BZ WBK, szeroką funkcjonalność konta – dostęp do atrakcyjnej oferty kredytowej (karty kredytowe, linia kredytowa, kredyt hipoteczny i gotówkowy), możliwość inwestowania poprzez Supermarket Funduszy Inwestycyjnych oraz grania na giełdzie (eMAKLER)

“Dla sporej grupy internautów najlepszym rozwiązaniem będzie otwarcie eKONTA w internetowym mBanku.” – czytamy na łamach Rzeczpospolitej.

Dodatkowo też mBank proponuje Klientom połączenie funkcjonalności rachunku rozliczeniowego eKONTO z wysokooprocentowanym rachunkiem lokacyjnym eMAX (2%) lub eMAX plus (3,8%). Otwarcie i prowadzenie rachunków w mBanku jest bezpłatne. Klienci nie płacą również za przelewy wewnętrzne. Oszczędności ulokowane na rachunkach a’vista mogą być w każdej chwili przekazane na eKONTO bez utraty odsetek.
Z ponad 1,32 mln rachunków mBanku korzysta obecnie przeszło 1,01 mln Klientów. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy liczba rachunków prowadzonych przez mBank wzrosła o 30 %.
Wprowadzony oraz zastosowany przez mBank model biznesowy stał się rewolucją w finansach i przełomem na rynku bankowości detalicznej w Polsce. Po pięciu latach ciągłego rozwoju oraz wdrażania kolejnych, innowacyjnych produktów i usług do oferty, nazwa Bank wirtualny, przestała być aktualna. Dzisiaj mBank jest rentowną instytucją finansową pierwszego wyboru, oferującą najlepsze produkty bankowe i niebankowe na rynku. W przyszłości mBank stanie się otwartą platformą finansową, pozwalającą Klientom na porównanie ofert różnych firm i dokonanie świadomego wyboru odpowiednich produktów.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank