20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościMasterCard Rewards

MasterCard Rewards

MasterCard RewardsPocząwszy od czerwca bieżącego roku klienci Raiffeisen Bank Polska S.A., będący w posiadaniu kart kredytowych wydanych przez bank, o nazwie World MasterCard Class&Club, uzyskali dostęp do szczególnego katalogu nagród. Za aktywne wykorzystywanie kart kredytowych mogą oni skorzystać z możliwości podjęcia nawet najbardziej ekstremalnych wyzwań. Wchodzą one w skład programu lojalnościowego World MasterCard Rewards.
Raiffeisen Bank Polska S.A. bierze udział w programie lojalnościowym World MasterCard Class&Club. Każdy aktywny użytkownik kart kredytowych wydawanych przez Raiffeisen Bank Polska S.A. może wybierać pomiędzy wieloma opcjami nagród. W katalogu można znaleźć designerskie akcesoria, ekstremalne wyjazdy – np. na zagraniczne wycieczki, czy na skoki na spadochronie, a także prestiżowe produkty i unikatowe albumy muzyczne.
Warto podkreślić szczególny charakter wspominanego programu lojalnościowego. Klienci posiadający karty kredytowe World MasterCard Class&Club za każde wydane za ich pośrednictwem, w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym zlokalizowanym na całym świecie, 5 zł, otrzymają jeden punkt. Wszystkie punkty zdobyte w ramach programu lojalnościowego World MasterCard Rewards można wymienić na nagrody, ale nie są to kolejne kubki, czy długopisy, ale nagrody dostosowane do indywidualnego stylu życia klientów.
W zamian za dokonywanie zakupów przy użyciu kart kredytowych World MasterCard wydanych przez Raiffeisen Bank klienci mogą wziąć udział w lekcjach gry na pianinie, udać się na kurs nurkowania w egzotyczne kraje, czy też zdecydować się na raffting. W katalogu nagród znajdziemy produkty i usługi zaliczane do takich kategorii jak: adrenalina, akcesoria, dzieci i rodzina, muzyka i rozrywka, podróże, czas wolny i sport.
Program stworzono z myślą o zamożnych i jednocześnie najbardziej wymagających klientach, którzy poszukują najlepszych sposobów na spełnienie indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Z programu World MasterCard Rewards płyną ogromne profity, ale najważniejsze jest to, że interesujące nagrody znajdujące się w katalogu dadzą świetną zabawę i rozrywkę m.in. klientom Raiffeisen Banku Polska S.A.
Perspektywa możliwości skorzystania z nagród w ramach katalogu to nie jedyna zaleta programu lojalnościowego Class&Club. Dodatkowo, klienci mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek i interesujących promocji u partnerów programu. Lojalne uczestnictwo w programie i aktywne wykorzystywanie kart kredytowych World MasterCard Class&Club daje klientom wymierne korzyści.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Raiffeisen Bank