12.8 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościLoteria Volkswagen Bank

Loteria Volkswagen Bank

Loteria Volkswagen BankVolkswagen Bank direct ogłosił wielką loterię urodzinową „Bankowość 10.0”, w której klienci mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Na stronie internetowej Banku znajdują się wszelkie zasady uczestnictwa w konkursie.
Uczestnikiem loterii urodzinowej „Bankowość 10.0” Volkswagen Bank direct może być każdy klient banku, który jest posiadaczem Konta e-direct, spełniający warunki określone regulaminem loterii. Dodatkowo, w loterii mogą brać udział równocześnie nowi klienci, którzy w czasie jej obowiązywania otworzą Konto e-direct i spełnią warunki regulaminu. Kolejną zasadą loterii jest to, że posiadacz Konta e-direct musi wykonać co najmniej 3 operacje – przelewy z konta za pośrednictwem Internetu oraz minimum 3 płatności z wykorzystaniem karty VISA w kraju lub za granicą, bądź też przez Internet.
Każdy klient Volkswagen Bank direct spełniający warunki regulaminu, jest automatycznie uczestnikiem loterii „Volkswagen Bank direct Bankowość 10.0” i ma pełne prawo do udziału w losowaniu nagród.
Uczestnik loterii może w pewien sposób zwiększyć swoje szanse na wygraną, pozyskując większą liczbę losów. Za każdy rok kalendarzowy bycia klientem Volkswagen Banku direct uczestnik otrzymuje jeden dodatkowy los, tzw. „Los Szczęścia”. Maksymalnie klient banku ma możliwość otrzymania 10 losów bonusowych za lojalność wobec Volkswagen Banku na przestrzeni kolejnych lat. Ponadto, bank przyznaje jeden dodatkowy „Los Szczęścia” swoim klientom za posiadanie w Volkswagen Banku jednego z następujących produktów:

  • Limit kredytowy,
  • Kredyt samochodowy,
  • Kredyt gotówkowy,
  • Lokata.

Loteria urodzinowa Volkswagen Banku direct trwa od 27 kwietnia do 8 września bieżącego roku. W tym czasie można założyć w banku Konto e-direct i wziąć udział w losowaniu nagród z loterii. Warto zaznaczyć, że klienci Volkswagen Banku muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, aby stać się uczestnikiem loterii.
Główną nagrodą w loterii „Volkswagen Bank direct Bankowość 10.0” jest samochód marki Volkswagen Scirocco. Inne nagrody to:

  • 10 rowerów miejskich Volkswagen, w wersji damskiej lub męskiej,
  • 10 nowoczesnych laptopów marki Sony Vaio,
  • 10 kuponów podarunkowych „Spełnij marzenie”, o wartości 1000 zł każdy – klient, który otrzyma tą nagrodę będzie mógł wybrać dla siebie prezent z katalogu przygotowanego przez Volkswagen Bank direct,
  • 100 nagród pieniężnych o wartości 100 zł przekazywanych na konto zwycięzcy.

Pierwsze losowanie nagród ma miejsce 27 czerwca 2011 roku.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Volkswagen Bank direct