17 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Lokata powitalna

Lokata powitalna20 lipca bieżącego roku Meritum Bank wprowadził do swojej oferty depozytów nową, promocyjną Lokatę Powitalną, posiadającą dzienną kapitalizację odsetek, dzięki czemu pozwala ona uniknąć konieczności płacenia tzw. podatku Belki.
Lokata Powitalna jest zakładana na 3 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi 6,83% w skali roku. Takie oprocentowanie depozytu porównywalne jest z oprocentowaniem tradycyjnej lokaty rzędu 8,5%.
Lokatę Powitalną mogą założyć wyłącznie ci klienci, którzy są posiadaczami bezpłatnego Konta Zarabiającego, albo łącznie z otwieraniem lokaty zdecydują się na otwarcie takiego konta. Pozwala ono na zaoszczędzenie 4% wydatków na paliwo. Czas na założenie lokaty nie jest długi. Promocja trwa bowiem od 20 lipca do 30 września 2011 roku włącznie.
Lokata Powitalna z oprocentowaniem porównywalnym do tradycyjnego depozytu oprocentowanego na 8,5% w skali roku, jest dziś najlepszym na rynku depozytem 3-miesięcznym. Jest ona oferowana klientom w pakiecie z Kontem Zarabiającym, stanowiącym również atrakcyjną ofertę rynkową. Minimalna kwota Lokaty Powitalnej 3-miesiecznej z dzienną kapitalizacją odsetek, wynosi 1000 zł. Maksymalnie można na niej zdeponować 10 000 zł. Meritum Bank wprowadził ograniczenie do jednej Lokaty Powitalnej na jednego klienta.
Konto Zarabiające daje klientom Meritum Banku kolejne korzyści. Przede wszystkim, jest to zwrot 4% wydatków na paliwo. Do tego, bank udostępnia posiadaczom tego konta bezpłatne przelewy i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Tak kusząca skądinąd propozycja może być powodem przejścia klientów do Meritum Banku z innych instytucji finansowych. Na to liczy bank. Konto Zarabiające można otworzyć nie wychodząc z domu, przez Internet. Klient musi tylko wypełnić formularz dostępny na stronie Meritum Banku. Można tego dokonać także odwiedzając dowolną placówkę Meritum Banku.
Po otwarciu Konta Zarabiającego, klient może już samodzielnie założyć swoją Lokatę Powitalną, korzystając z systemu bankowości elektronicznej. Lokata zakładana jest w trybie on-line. Nie ma przy tym konieczności podpisywania jakichkolwiek dokumentów. Po otwarciu Konta Zarabiającego, klient ma czas do 24 października, aby zdecydować się na założenie Lokaty Powitalnej.
Meritum Bank konsekwentnie dąży do poszerzenia swojego asortymentu produktów. Stara się wprowadzić do oferty maksimum pozycji, które przynosiłyby niebagatelne korzyści jego klientom. Lokata Powitalna została wprowadzona do oferty banku w ramach prowadzonej od pewnego czasu kampanii marketingowej, pod hasłem „Przejdź do Meritum! Zrób to dla pieniędzy”.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Meritum Bank