5.8 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościLokata na 6,5% w Idea Bank

Lokata na 6,5% w Idea Bank

Lokata na 6,5% w Idea Bank27 i 28 kwietnia bieżącego roku Idea Bank zorganizował promocyjną ofertę dla klientów preferujących bezpieczny styl oszczędzania. Proponuje on „Lokatę NR 1”, która przeznaczona jest dla właścicieli firm. Jest to okazja na wypracowanie zysku rzędu 6,5% w skali roku. Krótki czas trwania promocji sprawił, że trzeba było pospieszyć się z decyzją o ulokowaniu pieniędzy na lokacie w Idea Bank.
Lokata NR 1 to szansa na łatwy zysk dla przedsiębiorców w krótkim czasie. Oferta została przygotowana dla szczególnej grupy klientów – osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Wysokie oprocentowanie sprawia, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych obecnie ofert na rynku. Idea Bank oferuje możliwość ulokowania pieniędzy na lokacie 3-miesięcznej. Lokata charakteryzuje się codzienną kapitalizacją odsetek, dzięki czemu ominięta została konieczność zapłaty tzw. „podatku Belki”, przy czym Idea Bank podaje w warunkach dodatkowych, że nominalne oprocentowanie lokaty wynosi 5,23% w skali roku. Odpowiada to dokładnie 6,5% w skali roku na zwykłej lokacie.
Kwota lokaty wynosi minimalnie 1000 zł, a maksymalnie 14 000 zł, ponieważ wyższa kwota pociągałaby za sobą konieczność opłacenia 19% podatku od zysków z lokaty. Zdeponowanie pieniędzy na lokacie w Idea Bank jest całkowicie bezpieczne, a niska kwota minimalna depozytu sprawia, że więcej klientów będzie skłonnych w taki sposób zainwestować wolne środki.
Bezpieczeństwo transakcji zapewnia gwarancja Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Lokatę NR 1 można otworzyć za pośrednictwem Internetu, bez konieczności wychodzenia z domu, ani nawet zakładania konta w Idea Bank.
Logowanie do systemu bankowości internetowej Idea Banku odbywa się w połączeniu szyfrowanym, przy użyciu protokołu SSL z 256 – bitowym kluczem szyfrującym. Mówiąc prostym językiem, takie szyfrowanie zapewnia klientom Idea Banku pełne bezpieczeństwo transakcji, a jednocześnie poufność przesyłanych przez nich danych.
Aby zapewnić maksymalną ochronę klientom Idea Bank wprowadził maskowanie hasła dostępu, co oznacza, że klient nigdy nie wprowadza do systemu całego hasła, ale tylko wybrane znaki z hasła. System banku samodzielnie prosi o podanie za każdym razem innych znaków z hasła. Nie istnieje opcja przechwycenia informacji o brzmieniu hasła przez wirtualnych przestępców. Dodatkowo, bank stosuje autoryzację operacji poprzez hasła SMS.
Warto podkreślić, że Idea Bank wysyła do swoich klientów wiadomości e-mailowe, które zawsze zawierają podpis cyfrowy. Nie ma mowy więc o możliwości modyfikacji takiej wiadomości przez niepowołane ku temu osoby trzecie.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Idea Bank

złóż wniosek na konto w Idea Bank.
Zaloguj się na swoje konto: https://secure.ideabank.pl/