22.4 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024

Lokata 6/6

Lokata 6/6BNP Paribas wprowadził z początkiem września do swojej oferty nowy produkt depozytowy. Mowa tutaj o lokacie bankowej 6/6, która pozwala na oszczędzanie z BNP Paribas na wysokim poziomie. Depozyt 6/6 zakładany jest na 6 miesięcy i ma oprocentowanie rzędu 6% w skali roku. Jest więc atrakcyjną, wysokooprocentowaną lokatą bankową, która skutecznie konkuruje z innymi ofertami rynkowymi.
Minimalnie na lokacie można zdeponować 20 tys. zł, a maksymalnie 200 tys. zł. Każdy klient ma możliwość otwarcia wyłącznie jednej lokaty terminowej 6/6 w BNP Paribas. Oferta lokaty 6/6 w BNP Paribas skierowana jest do wszystkich obecnych i nowych klientów. Warunkiem założenia lokaty 6/6 przez dotychczasowych klientów jest to, że mogą oni zdeponować na niej wyłącznie nowe środki pieniężne, nie zaś te, które od dawna są utrzymywane na koncie bankowym w BNP Paribas. Środki przeznaczone na lokatę są liczone, jako nadwyżka przekraczająca saldo depozytowe klienta określane na dzień 31 sierpnia 2011.
Oprocentowanie wynoszące 6% w skali roku jest zagwarantowane przez BNP Paribas wyłącznie przez pierwsze 6 miesięcy trwania inwestycji. Jeśli wiec klient zdecyduje się na jej odnowienie, wówczas lokata będzie już oprocentowania tak jak depozyt ExtraZysk na sześć miesięcy.
To nie jedyne zmiany, jakie we wrześniu pojawiły się w ofercie depozytowej BNP Paribas. Od tego miesiąca klienci mają możliwość założenia „Konta WIĘCEJ oszczędnościowego”, którego oprocentowanie zostało określone na poziomie 5,5%, ale wyłącznie dla sum do kwoty 15 tys. zł. Oprocentowanie jest gwarantowane przez sześć miesięcy. Posiadacze konta z pakietem S w BNP Paribas mogą założyć tylko jedno „konto WIĘCEJ oszczędnościowe”, ale już posiadacze konta z pakietem M otworzą dla siebie dwa tego rodzaju rachunki.
Najwięcej kont, bo aż 3, otworzą właściciele konta z pakietem L lub XL w BNP Paribas. Jeśli klient chciałby założyć więcej kont oszczędnościowych niż określone powyżej limity, musi liczyć się z tym, że oprocentowanie środków na „kontach Bardzo oszczędnościowych”, których maksymalnie może mieć 3, zostało ustalone na poziomie 4% w skali roku.
W BNP Paribas trwa promocja „Oferta Witalna”, obejmująca Pożyczki Witalne, których kwota jest równa wysokości miesięcznej pensji klienta. Warunkiem jej uzyskania jest zasilanie rachunku założonego w BNP Paribas kwotą co najmniej 1 tys. zł miesięcznie, oraz wykonywanie trzech transakcji bezgotówkowych w miesiącu przy użyciu karty płatniczej.
Bank przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy kont z pakietem S, M, L lub XL. Mogą oni zaciągnąć pożyczkę w większej wysokości niż ich miesięczne wynagrodzenie. W przypadku pakietu S będzie to 3 tys. zł, a w innych pakietach pożyczka maksymalnie będzie wynosiła 7,5 tys. zł.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: BNP Paribas Bank