30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościLink4 współpracuje z hipermarketem

Link4 współpracuje z hipermarketem

Link4 współpracuje z hipermarketem Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 prężnie rozwija się na polskim rynku, zdobywając coraz to nowych klientów. Oferuje przede wszystkim ubezpieczenia komunikacyjne i w tej dziedzinie umacnia swoją pozycję w Polsce. Należy powiedzieć, ze w chwili obecnej ubezpieczyciel Link4 zdecydował się na zawiązanie współpracy z hipermarketami Makro. Na czym ma ona polegać?

Makro to hurtownie wielko powierzchniowe, działające w całej Polsce pod nazwą MAKRO Cash & Carry. Aby móc dokonywać zakupów w Makro należy posiadać specjalną kartę, którą legitymuje się już podczas wchodzenia do sklepu, a później w czasie płacenia za zakupione towary. W Makro kupuje się produkty w ilościach hurtowych – np. 10 opakowań soków, czy czekolad, szamponów do włosów itd.

Podpisana pomiędzy Link4 i Makro Cash & Carry umowa ma na celu zachęcenie klientów hurtowni wielko powierzchniowych do skorzystania ze specjalnej, preferencyjnej oferty ubezpieczeniowej, jaka została przygotowana przez Link4. Tylko klienci Makro będą mogli czerpać wymierne korzyści ze skorzystania z oferty Link4.

Co w swojej ofercie dla klientów Makro zawarł lider ubezpieczeń direct – Link4? Otóż, zaproponował on klientom specjalny pakiet polis ubezpieczeniowych, obejmujący między innymi polisę OC i AC, polisę NNW, assistance, Auto Kluczyki oraz Auto Szyby 24. W następnej kolejności w jego ofercie znajdą się i inne ubezpieczenia, dopasowane profilem do wymagań klientów Makro.

Docelowo, w 30 halach hurtowni Marko na terenie całego kraju, znajdą się informacje dotyczące oferty ubezpieczeniowej Link4. Dodatkowo, będzie można dowiedzieć się o warunkach skorzystania z polis ubezpieczeniowych Link4 na stronach internetowych ubezpieczalni oraz za pośrednictwem kampanii wiadomości elektronicznych i wiadomości sms. Call Center Link4 będzie kontaktować się z potencjalnymi klientami za pomocą telefonu.

W ten oto sposób, dzięki zawiązaniu współpracy z Makro, Link4 ma szansę na dalszą rozbudowę posiadanej sieci dystrybucji. Dziś Towarzystwu ubezpieczeniowe współpracuje również z Tesco. Klienci obu marketów mają okazję na skorzystanie z preferencyjnych warunków ubezpieczeń z Link4.

Dodatkowo, z oferty Link4 istnieje możliwość skorzystania za pośrednictwem banków, agentów, brokerów, wydawnictw czy sieci handlowych.