23.2 C
Warszawa
sobota, 25 maja, 2024
Strona głównaAktualnościKupuj przez internet i zyskuj pieniądze

Kupuj przez internet i zyskuj pieniądze

Kupuj przez internet i zyskuj pieniądzeJak na dokonywaniu zakupów można zarobić? Cóż, wydając pieniądze za pośrednictwem kanałów internetowych można odzyskać od 5 do nawet 20% kwoty transakcji. Taki program moneyback prowadzony jest obecnie przez mBank. W ramach najnowszej promocji klientowi mBanku zwracana jest część kwoty transakcji dokonanych w sklepach internetowych. Wszystko wygląda wprost idealnie, dlatego też spodziewać można się tego, że promocja ma pewne ograniczenia.

Tak też jest w istocie, bowiem po pierwsze nie wszystkie zakupy przez Internet są objęte programem moneyback mBanku, a na dodatek, nie każdy klient ma okazję skorzystać z takiego udogodnienia. Występuje tu również limit maksymalnego zwrotu wynoszący 50 zł. Na tle konkurencji nie jest to najwyższy możliwy zwrot. Alior Sync oferuje jeszcze więcej. Niemniej jednak, należy powiedzieć, że otrzymanie 50 zł za darmo od banku, bez zbędnego angażowania się w programy lojalnościowe, konkursy i loterie, to dobra oferta.

Promocja moneyback mBanku kierowana jest wyłącznie do najbardziej aktywnych klientów banku, którzy zostali o tym fakcie powiadomieni komunikatem w skrzynce odbiorczej. Przeciętnie aktywny klient nie ma szans na odzyskanie jakiejkolwiek kwoty wydanych pieniędzy na zakupy w sklepach internetowych. Trudno nawet powiedzieć, wedle jakich kryteriów mBank podzielił swoich klientów na tych, którzy mogą skorzystać z promocji moneyback oraz tych, którzy nie wezmą w niej udziału.

Oferta promocyjna moneyback obejmuje wyłącznie te transakcje, które zostały dokonane kartą debetową wydaną do eKONTA lub izzyKONTA, bądź też kartą kredytową mBanku. Mogą to być zarówno transakcje dokonywane przez Internet, jak i za pośrednictwem mTransferu. Klientowi nie zostanie zwrócone 5% czy 20% transakcji, jeśli zostanie ona dokonana przez serwis aukcyjny Allegro.pl. Jest to znaczne ograniczenie zakresu promocji moneback mBanku.

Jeśli już klient ujrzał rzeczony komunikat w wiadomościach w koncie bankowym, może odzyskiwać 5% wartości transakcji dokonanych w zwykłych sklepach internetowych oraz 20% przy zakupach realizowanych we wskazanych sklepach online, np. Apple Store, czy też PlayStation Store.

mBank nie wskazuje czasu trwania promocji, można więc przypuszczać, że będzie ona obowiązywała aż do jej odwołania.