5.8 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościKredyt pierwsza klasa

Kredyt pierwsza klasa

Kredyt pierwsza klasaW ofercie Getin Banku klienci mogą skorzystać z nowej oferty kredytowej o nazwie „Kredyt gotówkowy pierwsza klasa”. Kredyt jest oferowany we wszystkich placówkach Getin Banku i daje klientom szereg udogodnień. Można z niego skorzystać także w placówkach franczyzowych i u partnerów prowadzących współpracę z Getin Bankiem. Nowy kredyt gotówkowy jest produktem wyróżniającym się na rynku, dzięki swoim unikatowym parametrom.
Klient przystępujący do kredytu w Getin Banku z nowej oferty kredytowej nie zapłaci za to prowizji, bowiem wynosi ona 0%. „Kredyt gotówkowy pierwsza klasa” ma również niskie oprocentowanie, które może wynosić nawet od 9,9% w skali roku. Maksymalnie, kredyt gotówkowy można zaciągnąć do 24 miesięcy, a jego minimalna kwota wynosi 500 zł.
Getin Bank wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, umożliwił im w przypadku spłacania „Kredytu gotówkowego pierwsza klasa”, skorzystanie z wakacji kredytowych, do dwóch razy w roku. Kredyt ten można zaciągnąć bez zbędnych formalności, które Getin Bank ograniczył do niezbędnego minimum.
„Kredyt gotówkowy pierwsza klasa” ma wiele ważnych zalet, które mogą przyciągnąć do Getin Banku szeroką rzeszę zainteresowanych kredytobiorców. Niskie oprocentowanie, brak prowizji za udzielenie kredytu oraz elastyczne warunki spłaty kredytu gotówkowego sprawiają, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert kredytowych na rynku. Za ograniczenie dla klientów należy niewątpliwie uznać maksymalną kwotę kredytu gotówkowego. Getin Bank określił ją na pułapie 5000 zł, co jest kwotą stosunkowo niewielką. Krótki jest też sam okres kredytowania, który może wynieść nie więcej niż 2 lata.
Oprocentowanie rzędu 9,9%, czyli najniższe z możliwych w przypadku „Kredytu gotówkowego pierwsza klasa” w Getin Banku, obowiązują tylko i wyłącznie umowy, w których kredytobiorcy zobowiązują się do spłaty swojego zobowiązania w terminie od 3 do 12 miesięcy. Jeśli okres kredytowania przy kredycie gotówkowym z Getin Banku jest dłuższy i wynosi od 13 do 24 miesięcy, kredyt będzie już oprocentowany na 12,9% w skali roku.
Jak widać, oferta Getin Banku „Kredyt gotówkowy pierwsza klasa” ma niepodważalne zalety, ale jednocześnie przypisane są mu pewne ograniczenia. Oferta kredytu gotówkowego w Getin Banku skierowana jest do osób indywidualnych, które mają w planach realizowanie niskobudżetowych przedsięwzięć i potrzebują na nie pewnych środków finansowych z zewnątrz.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: GETIN Bank