19.6 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Kredyt na wakacje

Kredyt na wakacje Wakacje tuż, tuż. Pora zastanowić się nad wyborem miejsca, w którym spędzimy urlop. Biura podróży kuszą atrakcyjnymi promocjami first minute, które pozwolą zaoszczędzić nam nawet 30 proc. To ostatni dzwonek oraz szansa na upolowanie okazji i spędzenie wakacji w wymarzonym miejscu.
Nie odkładaj po raz kolejny urlopowych planów z racji chwilowego braku gotówki. W ofercie przygotowanej przez banki znajdziesz kredyty na wakacje udzielane na preferencyjnych warunkach.

Gdzie spędzimy wakacje 2012?

Od kilku lat Polacy najchętniej spędzają wakacje w Egipcie, Tunezji i Turcji, a także w Grecji i słonecznej Chorwacji. Nic nie zapowiada, aby w tym roku miało być inaczej. Jaki jest koszt takiego wakacyjnego wyjazdu? Jeżeli uważnie prześledzimy ofertę biur podróży, uda nam się wykupić wczasy dla dwojga za niecałe 2 000 PLN. To dolna półka cenowa. Jeśli stawiamy na wysoki standard, powinniśmy być przygotowani na dwukrotnie wyższy wydatek. Planując wakacyjne wojaże i związane z nimi wydatki, należy uwzględnić nie tylko koszta zakwaterowania i transportu, ale przede wszystkim samego pobytu. Zwykle podczas urlopu chętniej i znacznie łatwiej wydajemy pieniądze.
Jak wybrać kredyt na wakacje?
Po pierwsze powinniśmy, mając na uwadze powyższe wskazówki, ustalić jaka kwota jest nam niezbędna, abyśmy w pełni mogli cieszyć się wypoczynkiem i nie zamartwiać się podczas urlopu wydatkami. Zwykle kredyty wakacyjne zamykają się w przedziale 4 000 – 10 000 PLN, ale granica ta jest umowna i zależna od naszej sytuacji finansowej, podróżniczych ambicji i fantazji. Czym kierować się wybierając kredyt na wakacje? Kwotą zobowiązania, okresem kredytowania, systemem ratalnym (rata stała bądź malejąca), a także, tym w jakim banku posiadamy konto osobiste, bowiem swoim stałym klientom, banki oferują zazwyczaj kredyty na preferencyjnych warunkach.
Kredyt czy pożyczka na wakacje?
Zastanów się, którą formę finansowania wakacyjnego wypoczynku wybrać. Zaciągnięcie pożyczki gotówkowej zwykle wiąże się z mniejszą liczbą formalności i mniej restrykcyjnymi wymogami finansowymi względem klienta. Pożyczka gotówkowa to przystępny sposób sfinansowania wakacyjnego wypoczynku, którą charakteryzuje – niewysoka kwota zobowiązania, stosunkowo krótki okres kredytowania, zredukowane do minimum formalności.
Skorzystaj z naszej porównywarki kredytów, dzięki temu funkcjonalnemu narzędziu, znajdziesz odpowiednią i najbardziej korzystną dla Ciebie formę finansowania wakacyjnych wojaży.