30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKredyt na majówkę

Kredyt na majówkę

Kredyt na majówkęWielkimi krokami zbliża się majówka. W tym roku czeka nas wyjątkowo długi majowy wypoczynek. Warto choć na kilka dni wybyć z miasta, podładować akumulatory, zredukować wiosenne zmęczenie, bo od upragnionych wakacji dzieli nas klika miesięcy wytężonej pracy.
Plany są bogate… Linie lotnicze kuszą tanimi lotami. Paryż, Barcelona, Madryt w zasięgu ręki. W portfelu pusto? Stan konta też nie pozwala na weekendowe wojaże? Skorzystaj z atrakcyjnej oferty majówkowych kredytów i pożyczek gotówkowych. Nie odkładaj wypoczynku. Sprawdź wyselekcjonowaną przez nas ofertę banków. Porównaj oferty, dzięki wygodnemu narzędziu, jakim jest porównywarka kredytów, udostępniona przez bankowynet.pl. Wybierz najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę.
Wśród propozycji szybkich kredytów gotówkowych, znajdziesz ofertę ING Banku Śląskiego – Pakiet 5 000 PLN. To ekspresowa pożyczka gotówkowa, idealna na sfinansowanie majowego wypoczynku. Aby otrzymać zastrzyk gotówki z ING Banku Śląskiego wystarczy osiągać miesięczny dochód w wysokości 800 PLN. Pakiet 5 000 PLN charakteryzuje długi okres kredytowania oraz niska miesięczna.
Pożyczkę bez poręczycieli, zaświadczenia o dochodach oraz zgody współmałżonka otrzymasz także w Powszechnym Domu Kredytowym. Wystarczy dowód osobisty, aby otrzymać finansowe wsparcie w wysokości do 5 000 PLN. Złóż wniosek przez Intranet, a już po godzinie, możesz zostać bogatym człowiekiem i cieszyć się urokami majowego słońca na jednej z południowych plaż.
To tylko dwie propozycje, spośród licznej oferty przygotowanej przez bankowynet.pl. Sprawdź sam. Wybierz najkorzystniejszy wariant dla Ciebie. Dzięki możliwości złożenia wniosku kredytowego przez Internet, otrzymasz pieniądze bez konieczności wychodzenia z domu i trwonienia czasu w kolejkach.