15 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościKredyt na gębę - Innowacja Roku 2005 BusinessWeek

Kredyt na gębę – Innowacja Roku 2005 BusinessWeek

W czwartej już edycji konkursu Portfel Roku organizowanego przez BusinessWeek tytułem Innowacji Roku uhonorowano Kredyt na gębęTM sieci hipotecznej DOM (Oddział GETIN Banku SA). Produkt nagrodzono przede wszystkim za otwartość na klienta. Doceniono również przewagę konkurencyjną kredytu jako rozwiązania nowatorskiego i elastycznego, a jednocześnie skierowanego do szerokiej grupy kredytobiorców, a nie jedynie do wybranych grup zawodowych.
Podstawowym kryterium wyboru produktu, usługi lub instytucji w konkursie BusinessWeek była ich powszechna dostępność i sukces rynkowy, czyli wysoka dynamika sprzedaży lub wysoki rynkowy udział w danym segmencie. Brano również pod uwagę: wyniki finansowe, czynnik nowości oraz przewagę nad produktami konkurencji.

“W tym roku postanowiliśmy docenić tych, którzy najdynamiczniej rozwijali swój biznes, konsekwentnie budowali nowy segment rynku i zaskoczyli konkurentów nowymi pomysłami.” – pisze Dariusz Styczek w BusinessWeek.

Kredyt na gębęTM to autorski i oryginalny pomysł “DomBanku”.

“Jest to pierwszy w Polsce powszechnie dostępny kredyt hipoteczny z gatunku znanego w krajach anglosaskich jako “no docs mortgage”. Do polskich warunków zaadaptowano go opracowując specjalny program ubezpieczeniowy oraz określając specyficzne parametry produktu.” – mówi Łukasz Bald, wiceprezes GETIN Banku SA odpowiedzialny za pion hipoteczny.

W konkursie BusinessWeek w kategorii Instytucja Roku zwyciężył Getin Holding SA, w którego strukturze znajduje się GETIN Bank SA i DOM.
źródło: DomBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: DomBank