5.8 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościKorzystny kredyt gotówkowy – na co zwracać uwagę przed jego zaciągnięciem?

Korzystny kredyt gotówkowy – na co zwracać uwagę przed jego zaciągnięciem?

W życiu każdej osoby przychodzi taki moment, kiedy potrzebne są dodatkowe pieniądze. Remont w mieszkaniu, powiększenie rodziny czy wakacyjny wyjazd to tylko niektóre sytuacje, w których Polacy chętnie sięgają po pożyczki gotówkowe…

W życiu każdej osoby przychodzi taki moment, kiedy potrzebne są dodatkowe pieniądze. Remont w mieszkaniu, powiększenie rodziny czy wakacyjny wyjazd to tylko niektóre sytuacje, w których Polacy chętnie sięgają po pożyczki gotówkowe. Oferta banków i instytucji pozabankowych jest dziś tak szeroka, że często trudno jest wybrać najkorzystniejszy dla nas kredyt gotówkowy.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę zanim zdecydujemy się na podpisanie umowy pożyczkowej?

Wysokość kredytu gotówkowego

W pierwszej kolejności, każda osoba, która pragnie starać się o przyznanie kredytu gotówkowego musi wiedzieć, ile pieniędzy potrzebuje. Warto więc dokładnie podsumować wydatki na cel, na który przeznaczymy pożyczone pieniądze i dodać do tej kwoty ok. 10%. Bedzie to dodatkowe zabezpieczenie, które uchroni nas przed nieprzewidzianymi z początku wydatkami.

Decydując się na kredyt gotówkowy SpłataChwilówek.pl daje nam możliwość zaciągnięcia pożyczki do maksymalnej kwoty 500 000 zł, co daje naprawdę ogromne możliwości. Co jednak najważniejsze, kredyt jest udzielany na dowolny, wybrany przez pożyczkobiorcę cel. Nie musimy więc rozliczać się z firmą udzielającą pożyczki z pieniędzy ani dokumentować swoich wydatków, czego często wymagają banki udzielające pożyczek gotówkowych, zwłaszcza na wysokie kwoty.

Długość spłaty i wysokość miesięcznej raty

Bardzo istotną kwestią jest także dostosowanie długości terminu spłaty kredytu oraz wysokości miesięcznej raty. Udzielając kredyt gotówkowy SpłataChwilówek.pl ogromną wagę przywiązuje do jego dopasowania do możliwości oraz sytuacji finansowej konkretnego klienta.

Korzystając z jej oferty mamy możliwość rozłożenia spłaty zaciągniętej pożyczki na 144 miesięczne raty, których wysokość zostanie starannie dopasowana do naszej aktualnej sytuacji finansowej. Dzięki temu zyskamy pewność, że terminowa spłata zobowiązania względem firmy udzielającej kredytu nie obciąży nadmiernie naszego domowego budżetu.

Wysokość RRSO, czyli oprocentowanie kredytu gotówkowego

Niezwykle istotnym kryterium wyboru kredytu gotówkowego jest także wysokość jego oprocentowania. Korzystny dla pożyczkobiorcy kredyt powinien posiadać niskie, stałe oprocentowanie, dzięki któremu klient nie poniesie nadmiernych kosztów związanych z korzystaniem z pożyczonych pieniędzy.

Kredyt gotówkowy SpłataChwilówek.pl udziela ze stałą roczną stopą oprocentowania, której wysokość zaczyna się już od 6,18% w skali roku. To bardzo korzystna oferta, której próżno szukać w tradycyjnych bankach najczęściej oferujących kredyty gotówkowe ze znacznie wyższym oprocentowaniem.

Zaletą, którą kredyt gotówkowy w SpłataChwilówek.pl wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów, jest także minimum formalności oraz brak konieczności poręczenia kredytu. Do ubiegania się o pożyczkę klient potrzebuje jedynie dowodu osobistego, a sam wniosek kredytowy jest weryfikowany w przeciągu zaledwie jednego dnia roboczego. Istotnym atutem jest także brak konieczności wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia kredytu, co również pozytywnie wpływa na koszt kredytu oraz zmniejsza wysokość miesięcznej raty.