17 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaAktualnościKonto z Lwem Student za darmo

Konto z Lwem Student za darmo

ING Bank Śląski zrezygnował z pobierania opłat za prowadzenie KONTA Z LWEM Student. Oferta obowiązuje od 1 marca 2007 roku i dotyczy zarówno nowych jak i obecnych klientów.

“Młodzi ludzie stanowią dla nas atrakcyjną grupę klientów, z ogromnym potencjałem szczególnie w perspektywie długoterminowej. Aby zachęcić ich do skorzystania z usług właśnie naszego banku podjęliśmy decyzję o likwidacji opłaty za prowadzenie Konta z Lwem Student.” – powiedziała Alicja Żyła, dyrektor Departamentu Detalicznych Produktów Depozytowych w ING Banku Śląskim.

Rezygnacja z pobierania opłat za prowadzenie Konta z Lwem Student to kolejny element uatrakcyjniający ofertę kont ING Banku Śląskiego. Przypomnijmy, że przelewy realizowane przez ING BankOnLine w ramach wszystkich typów kont są bezpłatne a dodatkowo od 1 marca b.r. klienci posiadający Konta z Lwem Komfort mogą bezpłatnie podejmować gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce. Oferta obejmuje zarówno bankomaty sieci Euronet, jak i bankomaty wszystkich innych banków w Polsce.
źródło: ING Bank Śląski – informacja prasowa
sprawdź ofertę: ING Bank Śląski