17 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaAktualnościKonto e-direct nagrodzone

Konto e-direct nagrodzone

W rankingu kont internetowych przygotowanym przez Gazetę Prawną i firmę Open Finance z 29 czerwca br., konto osobiste Volkswagen Bank direct zostało wskazane jako jedno z trzech najlepszych w Polsce. Ranking potwierdził, że jest to jedno z najatrakcyjniejszych kont internetowych na rynku!

“Do końca lipca jego klienci [Volkswagen Bank direct] nie płacą za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo, posiadacz takiego konta jest ubezpieczony od nieuprawnionego użycia karty poniżej 150 euro i kradzieży pobranych pieniędzy z bankomatu (do 2000 zł).” – pisze Mateusz Ostrowski z Open Finance, doceniając również atrakcyjny limit kredytowy w koncie oprocentowany w wysokości 11,95%.

Konto e-direct to jedno z najlepszych kont na rynku. Volkswagen Bank direct nie pobiera opłat ani za prowadzenie, ani za przelewy przez internet. Posiadacz Konta e-direct bezpłatnie otrzymuje kartę VISA.
Nie ponosi żadnej opłaty za używanie (ani nieużywanie) karty. Dzięki niej ma dostęp do wszystkich bankomatów w kraju (ponad 13 500) i możliwość wygodnej (także bezpłatnej) wypłaty gotówki bez szukania urządzenia w konkretnej sieci. Klienci mogą także korzystać z atrakcyjnego limitu kredytowego
w koncie (do 50 000 zł).
źródło: Volkswagen Bank direct – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Volkswagen Bank direct