17.5 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnościKompleksowe ubezpieczenie PZU Partner

Kompleksowe ubezpieczenie PZU Partner

Ubezpieczenie PZU Partner to pierwsze ubezpieczenie dla firm, które możesz kupić przez Internet. Zapewni ono Twojej firmie kompleksową ochronę ubezpieczeniową. Umowę możesz zawrzeć prosto z konta Inteligo. Otrzymasz preferencyjną cenę za ubezpieczenie i nie będziesz musiał spotykać się z agentem. Wystarczy, że posiadasz konto Inteligo i Twoja firma w roku podatkowym osiąga obrót do 50.000 EUR, posiada majątek rzeczowy (trwały i obrotowy) o wartości do 12.000 EUR.
W zależności od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej masz do wyboru trzy warianty ubezpieczenia, różniące się zakresami oraz sumami ubezpieczenia:

  • dla działalności produkcyjnej (wariant I)
  • dla działalności usługowej (wariant II)
  • dla działalności handlowej (wariant III)

Dlaczego warto zaufać ubezpieczeniu PZU Partner?
Ponieważ ubezpieczenie to pozwala Ci uniknąć dokładnego szacowania wartości majątku i bez zbędnych formalności zapewnia ochronę już od następnego dnia po zawarciu umowy. Ubezpieczenie PZU Partner jest też niezwykle elastyczne, ponieważ sam decydujesz o zakresie ochrony – poza pakietem podstawowym możesz również wykupić ubezpieczenie dodatkowe i pięć klauzul rozszerzających.
Ubezpieczenie PZU Partner jest ubezpieczeniem na pierwsze ryzyko. Oznacza to, że nie musisz szacować wartości ubezpieczanego majątku. Wyeliminowana zostaje tym samym ewentualność niedoszacowania majątku oraz redukcja kwoty wypłaconego odszkodowania. Ewidencja majątku weryfikowana jest dopiero przy likwidacji ewentualnej szkody. Jeśli wartość szkody będzie większa od sumy ubezpieczenia, to zostanie Ci wypłacone odszkodowanie w wysokości sumy ubezpieczenia. W najbliższym Inspektoracie PZU SA będziesz mógł się doubezpieczyć, aby ponownie dysponować maksymalną sumą ubezpieczenia.
źródło: Inteligo – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Inteligo