30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKarta z Delfinkiem najbardziej przyjazna dla Klienta

Karta z Delfinkiem najbardziej przyjazna dla Klienta

Karta debetowa Visa Electron wydawana do rachunku eKONTO w mBanku została uznana za najlepszą ofertę kart do kont osobistych. W rankingu przygotowanym przez dziennik Rzeczpospolita oraz portal Bankier.pl czytamy:

“…najbardziej przyjazną dla klienta kartą debetową jest Visa Electron oferowana przez mBank do eKonta. Nie płaci się ani za prowadzenie rachunku, ani za wydanie karty. We wszystkich bankomatach Euronetu i BZ WBK można pobierać gotówkę za darmo. Za granicą, podejmując z bankomatu np. równowartość 1 tysiąca zł, zapłacimy tylko 10 zł, podczas gdy taka sama operacja przeprowadzona debetówką innego banku może kosztować nawet cztery razy więcej…”

Twórcy rankingu oceniając karty brali pod uwagę m.in. roczny koszt związany z rachunkiem oraz wydawaną do niego kartą, dostęp do jak największej liczby bankomatów do wypłat bez prowizji, poziom prowizji za wypłaty w pozostałych bankomatach w Polsce oraz za granicą. Karta wydawana do rachunku eKONTO zwyciężyła porównanie również dzięki dodatkowym zaletom.
Visa Electron mBanku umożliwia:

  • samodzielne ustanawianie indywidualnych limitów autoryzacyjnych,
  • samodzielne definiowanie i zmianę PIN,
  • aktywację karty poprzez serwis transakcyjny,
  • monitorowanie operacji dokonywanych w serwisie transakcyjnym,
  • rozliczanie transakcji zagranicznych w EURO.

źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank