20.4 C
Warszawa
sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKarta Millennium najlepsza w rankingu Forbes

Karta Millennium najlepsza w rankingu Forbes

Karty kredytowe Banku Millennium zdecydowanie zdominowały ranking ekonomicznych kart kredytowych miesięcznika “Forbes”. Millennium Visa economic zwyciężyła w rankingu, karta kredytowa Millennium American Express zajęła czwarte, a Millennium Visa Classic siódme miejsce. Jest to już drugie zwycięstwo karty kredytowej Millennium Visa economic w rankingach publikowanych przez opiniotwórcze media w Polsce. W maju br. karta Millennium Visa economic Banku Millennium wygrała w dwóch z trzech rankingów kart kredytowych “Rzeczpospolitej”.
O zwycięstwie karty Millennium Visa economic zadecydowała między innymi: możliwość indywidualnego negocjowania limitu, niski koszt jej wydania oraz atrakcyjne oprocentowanie kredytu. Kolejne atuty karty to: niski wymagany dochód, nieskomplikowana procedura aplikacyjna, informowanie klienta o wybranych przez niego transakcjach za pomocą usługi “MilleSMS”, program “Zyskujesz 3%”, a także rozbudowany pakiet ubezpieczeń.
Aby otrzymać kartę kredytową Millennium Visa economic, nie trzeba mieć rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium. W wielu też przypadkach nie jest również konieczne przedstawienie zaświadczenia o zarobkach. Klient może otrzymać kartę Millennium Visa economic po dostarczeniu wyciągów z karty kredytowej z innego banku z trzech ostatnich miesięcy.
Karta kredytowa Millennium Visa economic pozwala regulować zarówno codzienne płatności, jak również większe, niespodziewane wydatki. Okres wolny od odsetek to 50 dni, dzięki czemu klient może swobodnie zaplanować czas spłaty salda na karcie. Klient sam decyduje czy, kiedy i w jakiej wysokości korzysta z kredytu. Minimalna kwota miesięcznej spłaty to 5% salda zadłużenia.
Bieżąca kontrola wydatków dokonanych za pomocą karty możliwa jest w każdym momencie za pośrednictwem Internetu, Bankolinii, serwisu “MilleSMS” oraz na miesięcznych wyciągach. Klienci mogą skorzystać z programu “Zyskaj 3%”. Jeśli po roku używania Karty Millennium, średnie miesięczne saldo zadłużenia klienta na rachunku karty jest większe niż 500 zł i nie zostało ono spłacone, Bank wpłaci na rachunek Karty kwotę równą 3% średniego miesięcznego zadłużenia. Program działa od dnia zawarcia umowy.
Bogaty pakiet ubezpieczeń zapewnia użytkownikom karty kredytowej Millennium Visa economic poczucie bezpieczeństwa. W przypadku kradzieży kartę można natychmiast zastrzec. Dodatkowo dostępne jest ubezpieczenie, w ramach którego ubezpieczający przejmuje całkowitą odpowiedzialność za wszystkie transakcje dokonane kartą na 72 godziny przed jej zastrzeżeniem. Bank oferuje również ubezpieczenie gotówki od rabunku, ubezpieczenie zakupów, ubezpieczenie leczenia za granicą do 15 tys. EUR, a także ochronę w pakiecie “Pewna Spłata” (posiadacz karty nie musi martwić się o spłatę kredytu w karcie w razie wypadków losowych, takich jak utrata pracy).
źródło: Bank Millennium – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Millennium