27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKarta kredytowa za rachunki telefoniczne

Karta kredytowa za rachunki telefoniczne

mBank wraz z operatorem sieci komórkowej Orange proponują Klientom nową kartę kredytową Visa Orange mBank, przyznawaną na podstawie wysokości Twoich rachunków telefonicznych. Karta Visa Orange mBank to innowacyjny produkt, skierowany przede wszystkim do Klientów Orange, którzy regularnie płacą rachunki telefoniczne i należą lub też przystąpią do programu Profit. Klient spełniający określone przez Bank warunki, otrzyma kartę bez żadnych formalności.Karta jest połączona z programem Profit; użytkownicy sieci Orange zainteresowani jej otrzymaniem, którzy nie uczestniczą jeszcze w programie, staną się automatycznie “Profitowcami” bez spełniania wymogów, obowiązujących standardowo. Wszystkie transakcje dokonywane przy użyciu karty premiowane są punktami Profit. Już za samo posiadanie karty Klient otrzymuje 750 pkt. (po 250 pkt. za każdy rok użytkowania karty, karta wydawana jest na 3 lata). Dodatkowo każde 10 złotych wydane przy użyciu karty Visa Orange mBank premiowane jest 1 pkt. Profit. W ramach promocji “Dwa razy więcej”, do końca roku za każde 10 zł naliczane będą 2 punkty programu Profit. Punkty te mogą być wymieniane na minuty, smsy i usługi Orange, lub na gadżety i usługi partnerów programu.
Do końca roku kartę będzie można otrzymać bezpłatnie – jeśli w okresie miesiąca posiadacz dokona przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą Visa Orange mBank. Po zakończeniu promocji koszt wydania karty wyniesie 50 zł.
W pierwszym okresie karta Orange będzie dostępna jedynie w ograniczonym zakresie, zaoferowana zostanie wybranym użytkownikom sieci Orange. Limit kredytowy ustalany jest w oparciu o relację Klienta z Orange – na podstawie średniej wysokości rachunku opłacanego w Orange za ostatnie 6 miesięcy. Klient otrzyma przesyłkę pocztową z informacją na temat karty jak również zaproponowanym limitem kredytowym. Jeżeli Klient będzie zainteresowany ofertą, wystarczy, że wejdzie na stronę www.kartazapodpis.pl i potwierdzi chęć otrzymania karty uzupełniając brakujące dane, lub też poczeka na telefon operatora mLinii. Bez żadnych dodatkowych formalności, wypełniania wniosków, składania dokumentów – Klient w jednej przesyłce kurierskiej otrzyma umowę wraz z nieaktywną kartą kredytową i pakietem aktywacyjnym do konta. Klient samodzielnie dokonuje aktywacji karty i ustala PIN karty w systemie transakcyjnym mBanku. Jeszcze w tym roku mBank uruchomi drugą fazę projektu, w ramach której wszyscy klienci abonamentowi Orange będą mogli w równie prosty i nieobciążony formalnościami sposób uzyskać kartę na podstawie relacji z operatorem.
Podstawowe cechy karty Visa Orange mBank:

 • karta kredytowa Visa Classic
 • karta partnerska wydana wspólnie z Orange
 • nieoprocentowany kredyt do 54 dni (grace period – 24 dni)
 • oprocentowanie kredytu 21%
 • opłata za wydanie / opłata roczna: 50 zł; od wprowadzenia karty, do końca br. trwa promocja – osoby, które w przeciągu miesiąca dokonają min. 5 transakcji bezgotówkowych, zostaną zwolnione z opłaty za wydanie
 • limit kredytu od 1 200 do 10 000 zł
 • stały dostęp do informacji o karcie w systemie transakcyjnym mBanku
 • bezpłatne wyciągi elektroniczne
 • karta międzynarodowa, transakcje zagraniczne rozliczane w euro – bardzo korzystne podczas wyjazdów do krajów strefy euro
 • wypukła karta do transakcji bezgotówkowych – można nią płacić we wszystkich punktach oznaczonych logo VISA
 • umożliwia wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą oznaczonych logo VISA
 • umożliwia dokonywanie bezpiecznych zakupów internetowych, telefonicznych i korespondencyjnych
 • wyposażona w bezpłatne ubezpieczenie: Pakiet Bezpieczna Visa, oferowane przez mBank i AIG Polska
 • opcjonalny Pakiet Gwarancja Spłaty Zadłużenia, czyli ubezpieczenie na wypadek śmierci i niezdolności do pracy

mBank od blisko 6 lat nieprzerwanie zmienia świat finansów osobistych jako innowator w dziedzinie rozwiązań bankowości internetowej oraz mobilnej. Wprowadzenie na rynek unikalnej karty Visa Orange mBank to efekt strategii opartej na dostarczaniu Klientom nowoczesnych, prostych i wygodnych usług finansowych.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank