11.3 C
Warszawa
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Karta jak konto

MultiBank rozszerza funkcjonalność kart kredytowych. Od 10 sierpnia 2006r. Klienci będą mogli dokonywać przelewów ze środków dostępnych na karcie regulując w ten sposób np. comiesięczne opłaty za telefon, gaz lub też czynsz.

“Pozwoli to na jeszcze bardziej elastyczny dostęp do własnych pieniędzy, zwiększając równocześnie pulę środków finansowych Klienta o limit, jaki posiada na karcie…” – mówi Urszula Pawlikowska z Wydziału Kart Kredytowych MultiBanku – “W ramach limitu karty Klient będzie miał możliwość przelania środków za pośrednictwem multilinii jak również placówki na dowolnie zdefiniowany rachunek, za wyjątkiem rachunków w MultiBanku. To bardzo przydatne rozwiązanie w prowadzeniu domowych rachunków i w sytuacji, w której musimy dokonać przelewu większej kwoty pieniędzy, a nie chcemy korzystać ze środków zgromadzonych na rachunku osobistym lub kredycie odnawialnym.” – dodaje Pawlikowska.

Do końca września 2006 tego rodzaju transakcje będą bezpłatne. Później MultiBank będzie pobierał opłatę w wysokości 2% od przelewanej kwoty (minimum 5 zł).
Równocześnie z wprowadzeniem nowej funkcjonalności MultiBank zaoferuje automatyczny zwrot opłaty za odnowienie kart kredytowych na podstawie wartości transakcji bezgotówkowych w ostatnich 12 miesięcy, podczas których korzystano z karty.

“Zwrot opłat determinowany jest wysokością transakcji i rodzajem posiadanej karty kredytowej.” – tłumaczy Urszula Pawlikowska.

Automatyczny zwrot opłat w MultiBanku. Średnia transakcji i rodzaj karty:

  • Dla kart Visa Credit, Visa Wola Park, Visa MultiZET, Karta dla Nauczyciela – średnia transakcji 1000 zł/m-c
  • Dla kart Visa Gold – 2000 zł/m-c
  • Dla kart Visa Platinum – 3000 zł/m-c

źródło: MultiBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: MultiBank