12.8 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Kapitalne Konto

Kapitalne KontoBank BPH oferuje klientom korzystny rachunek osobisty, o nazwie Kapitalne Konto. Klient nie ponosi żadnych opłat za dokonywane za pośrednictwem konta transakcje, ma też dostęp do bezpłatnych bankomatów w Polsce. Kapitalne Konto zapewnia preferencyjną opcję oszczędzania, jak również pakiet usług assistance, całkowicie bezpłatnie. Jest to wygodne konto adresowane do wszystkich klientów indywidualnych.
Prowadzenie Kapitalnego Konta w Banku BPH pociąga za sobą konieczność miesięcznej opłaty w wysokości 9,99 zł, w zamian za co klient otrzymuje wiele profitów, o których była mowa powyżej. Jednym z najważniejszych atutów tego rachunku osobistego jest to, że jego właściciel może otworzyć rachunek oszczędnościowy o wyższym niż standardowe oprocentowaniu. Na dodatek, nie zapłaci on ani grosza za jego prowadzenie.
Użytkownicy Kapitalnego Konta w Banku BPH nie ponoszą kosztów za dokonywanie codziennych czynności bankowych. Oznacza to, że mogą oni bezpłatnie dokonywać przelewów krajowych – w oddziałach banku lub przez Internet, ustanawiać polecenia zapłat, realizować zlecenia stałe, czy też korzystać z bankomatów na terenie kraju. Każdy Klient BPH otwierający Kapitalne Konto otrzyma do niego kartę debetową oraz darmowy dostęp do bankowości internetowej.
Dla zainteresowanych opcją oszczędzania klientów, Bank BPH daje możliwość skorzystania ze specjalnego mechanizmu autooszczędzania. Polega on na tym, że klient ustala limit środków pieniężnych, które powinny zostać na Kapitalnym Koncie na zamknięcie każdego dnia. Jeśli środków jest więcej, niż zakładano, wówczas cała nadwyżka jest lokowana na wysoko oprocentowanym koncie oszczędnościowym. Jest ono oprocentowane na 4,42% w skali roku.
Każdy właściciel Kapitalnego Konta w Banku BPH ma dostęp do szerokiej palety usług assostance, które dają pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach. Jeśli niespodziewanie pęknie nam rura w domu, albo samochód zepsuje się w podróży, dzięki pakietowi assistance otrzymamy bezpłatną pomoc. Między innymi, w skład usług assistance świadczonych przez partnerów banku BPH wchodzi:

  • assistance samochodowe (można skorzystać z dostarczenia paliwa, transportu po imprezach, czy holowania zepsutego pojazdu),
  • assistance medyczne (wizyty lekarskie i pielęgniarskie, transport do przychodni lub szpitala),
  • assistance domowe (pomoc specjalistów, np. hydraulika, na wypadek awarii).

Pakiet assistance to nie tylko powyższe usługi, ale również możliwość uzyskania informacji na infoliniach tematycznych: motoryzacyjnej, remontowej, domowej, ogrodowej i prywatnego nawigatora. BPH oferuje właścicielom Kapitalnego Konta usługi concierge, z których klient może korzystać w dowolnym terminie, bez żadnych ograniczeń. Z pakietu medycznego w zakresie assistance mogą korzystać także najbliżsi właściciela Kapitalnego Konta.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Bank BPH