27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościInwestorzy z MultiBanku atakują

Inwestorzy z MultiBanku atakują

Prawie 300.000 inwestorów może się pojawić od dzisiaj na warszawskiej giełdzie. Jest to efekt wprowadzenia przez MultiBank innowacyjnej Usługi Maklerskiej, która umożliwia wszystkim klientom tej instytucji inwestowanie na giełdzie poprzez Internet. Usługa Maklerska jest zintegrowana z kontem osobistym MultiBanku. Oznacza to, że posiadając którekolwiek z MultiKont możemy inwestować w akcje i obligacje on-line. I właśnie w elastyczności oraz w łatwości obsługi, upatruje się sukcesu nowego narzędzia.

“Usługa Maklerska jest niezwykle prosta. Jesteśmy przekonani, że spotka się z dużym zainteresowaniem wśród blisko 300 tysięcy naszych klientów.” – mówi Daniel Wrzesiński, zarządzający projektem – “Z analiz wynika, że w najbliższych latach liczba ludzi, którzy będą chcieli bezpośrednio na giełdzie inwestować w papiery wartościowe poprzez swój bank będzie rosła dynamicznie.” – tłumaczy Daniel Wrzesiński.

Każdy posiadacz rachunku bankowego bez żadnych przeszkód może wykorzystywać do inwestowania nie tylko zgromadzone na koncie oszczędności, ale i również środki przyznane przez instytucje finansową w ramach limitów kredytowych. Usługa Maklerska dostępna będzie w oddziałach, ale jak przewidują specjaliści, główne zainteresowanie skoncentruje się na Internecie. Prowadzenie zarówno tradycyjnego, jak i wirtualnego rachunku inwestycyjnego jest bezpłatne. Jedynym kosztem ponoszonym przez klienta przy aktywacji usługi są opłaty skarbowe (15 zł).
Usługa Maklerska MultiBanku daje dostęp do rynku akcji i obligacji notowanych na GPW i CeTO oraz do papierów oferowanych na rynku pierwotnym.
Informacje Dodatkowe – Ile Kosztuje Usługa Maklerska?
Prowizje maklerskie za zakup akcji zaczynają się od 0,39%, Większość instytucji pobiera prowizje od poszczególnych transakcji. MultiBank zamierza stosować jedna opłatę od całości zlecenia. To znaczna oszczędność dla klienta. Notowania on-line (1 najlepsza oferta) są bezpłatne, pozostałe warianty (3 oraz 5 najlepszych ofert) po bardzo atrakcyjnych cenach z możliwością uzyskania nawet 100% zniżki.
źródło: MultiBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: MultiBank