9.8 C
Warszawa
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościInteligo: tańsze operacje w Serwisie "Płacę SMS-em"

Inteligo: tańsze operacje w Serwisie "Płacę SMS-em"

Od 21 listopada br. zapłacisz mniej za przelewy wykonane przy pomocy Serwisu “Płacę SMS-em”. Będziesz mógł również wykonać przelew jednorazowy przez WAP. Zgodnie z decyzją Banku zmieniają się stawki za niektóre operacje dokonywane w ramach indywidualnych, wspólnych i firmowych kont Inteligo.
Serwis “Płacę SMS-em”
Jeżeli posiadasz telefon komórkowy w sieci Era lub w sieci Plus GSM, dzięki Serwisowi “Płacę SMS-em” możesz szybko zrealizować przelew lub płatność używając wyłącznie telefonu komórkowego. Umożliwia to specjalna aplikacja dostępna w menu Twojej komórki.
Od 21 listopada br. opłaty za operacje dokonywane przy użyciu Serwisu “Płacę SMS-em” zostaną obniżone. Przelew lub płatność wykonane za pomocą SMS-a w ramach kont Inteligo lub na rachunek prowadzony przez PKO BP – 0 zł (dotychczasowa opłata 0,49 zł), przelewy EmailMoney* oraz SMSMoney – 0 zł (dotychczasowa opłata 0,49 zł), przelew na rachunek w innym banku – konto prywatne 0,99 zł (dotychczasowa opłata 1,49 zł), konto firmowe 1,49 zł (dotychczasowa opłata 1,99 zł), realizacja płatności na rachunek w innym banku – konto prywatne 0,99 zł (dotychczasowa opłata 1,49 zł), konto firmowe 1,49 zł (dotychczasowa opłata 1,99 zł).
Pamiętaj, że opłaty za transakcje wykonane za pośrednictwem Serwisu “Płacę SMS-em” są równe opłatom za transakcje wykonane w serwisie WWW. Za każdego wysłanego automatycznie SMS-a, pobierana jest opłata zgodnie z tabelą opłat i prowizji operatorów.
Serwis WAP
Od 21 listopada br. korzystając z serwisu WAP będziesz mógł wykonać przelew jednorazowy na rachunek prowadzony przez PKO BP SA lub też dowolny inny bank.
*usługa dostępna w Serwisie “Płacę SMS-em” w sieci Era.
źródło: Inteligo – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Inteligo