19.6 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaAktualnościInneWsparcie dla przedsiębiorców? Polska Bezgotówkowa!

Wsparcie dla przedsiębiorców? Polska Bezgotówkowa!

Płatności bezgotówkowe zyskują na popularności, jednak wciąż wielu przedsiębiorców nie zapewnia tej metody swoim klientom. Głównym argumentem jest obawa przed kosztami związanymi z zakupem sprzętu oraz abonamentem za świadczenie usług. Na szczęście pojawił się Program Polska Bezgotówkowa.

Dowiedz się więcej na temat wsparcia dla przedsiębiorców, czyli Program Polska Bezgotówkowa

W lipcu 2017 roku dzięki inicjatywie i współpracy wydawców kart, agentów rozliczeniowych, sektora publicznego oraz Związku Banków Polskich powstała Fundacja Polska Bezgotówkowa. Był to pierwszy krok, dzięki któremu polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie. Następstwem działań jest Program Polska Bezgotówkowa, który wystartował na początku tego roku. Jego głównym zdaniem jest popularyzacja płatności bezgotówkowych w Polsce. Dzięki niemu przedsiębiorcy, którzy obawiali się kosztów związanych z zakupem sprzętu (terminal płatniczy) oraz abonamentem za świadczenie rozwiązania związanego z płatnościami bezgotówkowymi (przez 12 miesięcy Fundacja Polska Bezgotówkowa pokrywa powyższe koszty). Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/o-programie/ i rozwiń swój biznes!

Polska Bezgotówkowa – kto może wziąć udział?

Program Polska Bezgotówkowa kierowany jest do mikro i małych przedsiębiorców. Proces kwalifikacji można przedstawić w 4 krokach (w jaki sposób otrzymać darmowe terminale płatnicze dla swojego przedsiębiorstwa):
– wybierz terminal płatniczy (Program Polska Bezgotówkowa zapewnia dwa modele terminali płatniczych – terminal standardowy oraz terminal Smart D220), możesz otrzymać nawet 3 terminale płatnicze
– wypełniasz zgłoszenie (Fundacja Polska Bezgotówkowa potrzebuje podstawowych informacji dotyczących Twojego przedsiębiorstwa)
– kolejnym krokiem jest przeprowadzenie przez Fundację Polska Bezgotówkowa weryfikacji (to moment w którym zostaje podjęta decyzja o ewentualnej kwalifikacji)
– jeśli przejdziesz pozytywnie przejdziesz proces kwalifikacji otrzymasz terminal płatniczy
Co jeszcze powinieneś wiedziesz? W Programie Polska Bezgotówkowa udział mogą wziąć przedsiębiorcy, którzy przez ostatnie 12 miesięcy w swoich punktach handlowo-usługowych nie korzystali z terminali płatniczych, nie posiadają więcej niż 5 placówek, nie są franczyzobiorcami, ale również startują z zupełnie nowym biznesem. Dzięki temu rozwiązaniu (płatności bezgotówkowe), zyskują zarówno klienci, jak i przedsiębiorcy – to czas na Polska Bezgotówkowa!