17 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaAktualnościInneSimple.EOD – usprawnij obieg dokumentów w firmie

Simple.EOD – usprawnij obieg dokumentów w firmie

office-620823_1280Obecnie coraz powszechniejsze we wszystkich firmach i instytucjach publicznych staje się zastępowanie papierowej wersji dokumentów elektroniczną. Jest to przede wszystkim znacznie wygodnie, ale pozwoli Tobie także zredukować koszty. Umożliwi Ci to system Simple.EOD, a więcej na jego temat dowiesz się z naszego materiału.
Co to jest Simple.EOD i dla kogo?
Jeśli prowadzisz swoją własną firmę, bez znaczenia w jakiej branży, to na pewno wiesz, jak bardzo ważny jest szybki i prosty dostęp do informacji. Również ich sprawny obieg we wszystkich strukturach organizacji jest niezwykle istotny dla prawidłowego funkcjonowania. Pełną automatyzacją obiegu dokumentu w Twoim przedsiębiorstwie zapewni Ci system informatyczny Simple.EOD. Jego głównym zadaniem jest zarządzanie, katalogowanie i udostępnianie wyznaczonym osobom niezbędnych informacji drogą elektroniczną. Takie rozwiązanie skierowane jest, zarówno do instytucji publicznych, jak i prywatnych przedsiębiorstw, w których zautomatyzowany obieg dokumentów jest kluczowy.
Gdzie warto wdrożyć ten system?
Jednym z przykładów działalności, w której Simple.EOD znajdzie zastosowanie jest kanclerza prawnicza. Ta branża charakteryzuje się nieustanną potrzebą sięgania po zgromadzone dokumenty. Dzięki zastąpieniu ich obiegu z tradycyjnej postaci do w pełni zautomatyzowanej możliwe jest sprawniejsze zarządzanie informacjami oraz obsługą korespondencji. Simple.EOD daje Ci także możliwość archiwizowania wszelkich najważniejszych dla funkcjonowania firmy dokumentów. Na stronie http://simple.com.pl/produkty/elektroniczny-obieg-dokumentow/funkcjonalnosc/ znajdziesz także więcej szczegółowych informacji o pozostałych modułach, z których składa się to oprogramowanie.
Korzyści z zainstalowania Simple.EOD
Musisz pamiętać, że tradycyjny obieg dokumentów i przepływ korespondencji, czyli w wersji papierowej naraża Cię miesięcznie na spore wydatki, które musisz ponosisz w związku z przechowywaniem czy przesyłaniem do współpracowników. Wdrożenie Simple.EOD pomoże Ci zredukować ponoszone koszty, ponieważ wszelkie operacje i obieg dokumentów będą odbywać się drogą elektroniczną. Ten program zapewnia Ci również natychmiastowy dostęp do danych, co oznacza, że Twoi pracownicy nie będą musieli już tracić na odnalezienie ważnych papierów w archiwum. Jeśli prowadzisz firmę, w której istotną kwestią jest obieg dokumentów to powinieneś zastanowić się nad Simple.EOD.